Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Nastasoiu Andy [AndyNST💂/ ID:8425]


AndyNST
 Share

Recommended Posts

  • Informatii din viata reala:
  • Numele real: Ma numesc Nastasoiu Andy.
  • Varsta reala: Eu am varsta de 16 ani.
  • Orasul unde traiti: Eu locuiesc in Ramnicu Valcea.
  • Cu ce va ocupati:Sunt elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Cu siguranta.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Dupa parerea mea,eu merit aceasta functie deoarece am patit pe pielea mea anumite FRP-uri sau situatii in care era nevoie de ajutorul unui membru staff.Din fericire am reusit sa rezolv problemele astea singur si de aceea cred eu ca as merita aceasta functie!
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt un baiat de 16 ani, caruia ii place sa ajute oamenii la nevoie,sa vina cu informatii pentru oamenii noi si nu numai.Sunt o fire calma,rabdatoare si demna de respect! Chiar daca am varsta de 16 ani sunt sigur ca mentalitatea mea este mult peste a altora!

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Numele meu din buletin este Nastasoiu Andy.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Numele de pe steam este AndyNST💂.
  • Ore jucate pe server: Orele mele jucate pe server sunt de 950.
  • De cat timp jucati pe server: Eu joc pe acest server de aproximativ 6 luni!
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Eu acord serverului aproximativ 7-8 ore pe zi!
  • Sanctiuni anterioare pe server: Din pacate in toate aceste 950 de ore am acumulat un warn pentru MetaGaming!
  • ID-ul din joc: 8425
  • Averea detinuta in joc: Averea detinuta in joc este de aproximativ 4 milioane!
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Din fericire, nu ma stiu cu o reputatie proasta!
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut altercatii sau discutii temperate cu un membru al staff-ului!
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie mi-as dedica majoritatea timpului sa ajut playerii noi pe server,dar si pe cei vechi cu informatii legate despre orice problema!Cu siguranta nu o sa alerg dupa sanctiuni,pentru ca un warn nu il poate afecta asa mult , mai bine stau eu acolo cu el 30minute si ii explic decat sa acord sanctiuni!
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helper-ul are obligatia sa ajute noii playeri de pe server cu informatii despre orice probleme pe care acestia o intampina, dar si playerii vechi incercand sa le explice ca nu este bine ce au facut sau depinde de situatie!  
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da,am posibilitate de a filma in fiecare situatie!
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da,sunt de acord!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share