Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Alex302 [ Alex / ID: 1644 ]


Alex302
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Chelariu Alexandru
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Ilfov
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev la liceu in clasa 11
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da, il cunosc foarte bine
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit sa intru in aceasta factiune deoarece simt ca pot ajuta la imbunatatirea roleplay-ului si tot odata as vrea sa ajut oamenii de pe comunitate
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Alex am 16 ani si imi place sa ma joc pe calculator si sa cant la chitara. Sunt o persoana foarte amabila, respectuasa si foarte prietenoasa.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Chelariu Alex
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Alex
  • Ore jucate pe server: 420
  • De cat timp jucati pe server: 4 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 2-5 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut deloc.
  • ID-ul din joc: 1644
  • Averea detinuta in joc: Cred ca detin o avere de aproximativ 800k.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, am incercat pe cat posibil sa fiu amabil si sa ma comport frumos cu persoanele din jurul meu, am intrat in Sons of Anarchy si vreau sa continui sa ma tin de treaba.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut deloc.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Ceva diferit nu cred ca as face inafara de a ajuta oamenii pe server.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa cu ajutarea/indrumarea persoanelor noi ce au intrat pe server, de a corecta greselile facute de playeri cat si prevenirea incalcarii regulamentului
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, cu OBS.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share