Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Relu Fieraru [Radu[Moldavians] / ID:750]


TSK GUCCI | 2122
 Share

Recommended Posts


Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Sava Radu
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti:Iasi
  • Cu ce va ocupati:Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Nu pot spune la perfectiune, mereu este loc de mai bine. Dar pot spune ca ma descurc.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta funcite , deoarece sunt multi playeri incepatori care trebuie sa ai rabdare in momentul in care le explici. Referitor la situatiile de fail rp si rp , pot spune ca am vazut multe situatii, deoarece am un prieten care a fost destule necazuri pe aceste server si pot spune ca l-am ajutat sa se adapateze regulilor acestui server.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Re mane, am 17 ani, sunt din Iasi, sunt in clasa a xi-a la profil SS cea ce imi permite mai mult timp liber. Seara de obicei o petrec cu baietii si fetele prin oras. Sunt pasionat de masini, iar daca am sub 18 ani imi place sa ma dau cu bicicleta.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Relu Fieraru
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Radu[Moldavians]
  • Ore jucate pe server:550
  • De cat timp jucati pe server:De un an.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:In cursul saptamanii aprox 3 + -, iar in weekend 4+.
  • Sanctiuni anterioare pe server:Nu am avut.
  • ID-ul din joc:750
  • Averea detinuta in joc:In jur de 2.3kk.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As incerca sa ma ocup mai mult de playeri noi, incat sa nu se ajunga la probleme pe server.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helper este un ajutor al playerilor de pe server, el trebuie sa explice situatiile in care se face fail rp , incat ca cel care a gresit sa inteleaga ce a gresit. Cat sa ajute si pe ce noi de pe server, adaptandu-i la regulile de pe server.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
 
Link to comment
Share on other sites

Pro, il stiu de mult timp de cand era la mine in mafie, este si a ramas cel mai linistit dintre moldoveni. Eu spun ca merita o sansa mai ales ca se descurca foarte bine in orice situatie de roleplay si este calm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share