Jump to content
×
×
  • Create New...

[aplicație helper] Andrei cenușă (Cenu) / Id 8332


Andrei cenusa
 Share

Recommended Posts

 

 

Model aplicatie HELPER

 

 

 

Informatii din viata reala:

 

 

 

Numele real:Andrei Radu Cenușă 

Varsta reala:16 ani 

Orasul unde traiti:București 

Cu ce va ocupati:Elev clasa X 

Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da

Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da

De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Cred ca merit acestă funcție deoarece sunt o persoana cu multă răbdare care ii place sa ofere o mana de ajutor dacă este nevoie. Și pot spune ca pe parcursul de 460+ore am luat parte la multe rp de buna calitate ca mafiot dar și ca polițist 

Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt Andrei dar prietenii îmi zic Cenu și sunt elev în clasa a 10. locuiesc în București dar am stat 7 ani in Germania. Preocupările mele sunt debate (dezbatere pe anumite subiecte) și sa îmi petrec timpul cu prietenii din viata reala dar și din mediul online. 

 

Informatii de pe joc:

 

 

 

Numele din joc (Buletin):Andrei Cenușă 

Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Mr Cenu 

Ore jucate pe server:460+ de ore 

De cat timp jucati pe server:6 luni 

Cat timp acordati serverului pe zi:3-4 ore (depinde de zi) 

Sanctiuni anterioare pe server:          ban- provizoriu de 7 zile pt minciuni ooc 

ID-ul din joc:8332

Averea detinuta in joc:un apartament clasa B, mașini vip, subaru wrx sti și alte mașini plus niște banii 

Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:nu, sunt o fire prietenoasă care nu suportă certurile 

Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):nu, eu personal ma înțeleg bine cu membrii  staff 

Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta funcție? Eu obișnuiesc sa vad lucrurile și din pielea altora și astfel pot lua o decizie mai  bună. 

Cu ce credeti ca se ocupa un Helper. 

Părea mea este ca un helper reprezintă calitatea sv de fivem astfel acesta trebuie sa rezolve probleme ic și ooc pt un rp la cel  mai bun  nivel. Și sa fie un exemplu pt ceilalți jucători 

Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da, fraps și Bandicam 

Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?da

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share