Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Andrei Rosu (Pantera id:6682)


PaNtErA
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Rosu Andrei
  • Varsta reala: 17 ani intr-o luna
  • Orasul unde traiti: Lugoj
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev si in timpul liber muzicant.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord !
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da, il cunosc !
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece joc de ceva timp jocul acesta si am inceput sa invat destul de bine ce face un membru staff. Pe langa asta sunt foarte pasionat de acest lucru si mi-as dori sa fac si eu parte din staff.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat pasionat de acest joc cu un simt al umorului dezvoltat. Ma enervez foarte rar si am foarte multa rabdare cu lumea lucru care cred ca conteaza mult pt acest lucru. Stiu sa respect gradele mai mari ca mine dar si cele mai mici.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Pantera Andrei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Pantera;
  • Ore jucate pe server: 386 de ore
  • De cat timp jucati pe server: De la inceputul anului dar am avut o pauza de 2 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 h 
  • Sanctiuni anterioare pe server: O singura data ban temporar pentru amenintari dar a fost pe la inceput !
  • ID-ul din joc: 6682
  • Averea detinuta in joc: Detin suma de 1.100.000 si pe langa asta 11 masini printre care si un lamborghini huracan si un mercedes brabus.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu pot spune ca as face ceva diferit deoarece toti membrii staff-ului sunt foarte buni dar pot spune ca as fi dispus sa imi dau tot interesul pentru acest lucru.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER se ocupa cu tot ce tine de ajutarea unui player sa fie atent la joc ca sa nu se faca ceva gresit si in cazul in care face sa ii explice pentru ca acel player sa nu mai faca inca odata aceeasi greseala.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am !
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord !
 
Edited by PaNtErA
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share