Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Cristian M. [AWW[David]/ ID :3530]


YOYO
 Share

Recommended Posts

 

  • Numele real:Cristian M.
  • Varsta reala:18
  • Orasul unde traiti:United kingdom(Londra)
  • Cu ce va ocupati:Bucatar.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA (L'am citit de vreo 4 ori in ultimele 3 zile) 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu sincer nu cred ca merit dar e vorba aia toata lumea merita o sansa.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Iubesc sa conduc motoare, Sunt un om linistit pot sa imi fac prieteni usor, si nu ma enervez repede la orice cearta sau ceva.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):David Morrison
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):AWW
  • Ore jucate pe server:232
  • De cat timp jucati pe server:Nu imi mai aduc aminte, da cred ca joc din februarie
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Depinde daca sunt liber de la munca(7-9ore) daca sunt la munca vreo(5-6ore)
  • Sanctiuni anterioare pe server:Nu, din cate stiu eu . Nu am facut nimic rau sunt cuminte.
  • ID-ul din joc:3530
  • Averea detinuta in joc:$21,482
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu era o discutie aprinsa dar un membru staff mi'a explicat ceva chestii care nu le'am inteles sau nu stiam.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Daca am sa obtin aceasta functie o sa fiu foarte atent la persoanele care se joaca RP, si care fac troll sa aduc fericirea pe server. Si am sa ajut orice persoana care are nevoie de ajutorul "helperului" fiind asta nr1 pentru ca e munca unui helper sa ajute membrii noi cu asa ceva.
    2.As face tot posibilul sa fac oamenii noi veniti pe server sa se simte cel mai bine, explicandule daca nu au inteles ei ceva din regulament sau daca au o intrebare specifi despre server ce nu este specificat altundeva.

    3. As fii cu ochii'n  4 dupa domnii "hackeri" sa nu strice jocu la alte persoane.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un "HELPER" Se ocupa cu mai multe chestii.
    1-Un helper ajuta persoanele noi venite pe server explicandule niste chestii care nu le inteleg persoanele de fata.
    2- Este tot timpul primu care ar trebuii sa raspunda la "apel" de admin ca sa ajute persoanele .

    Dar cel mai important lucru ce face un HELPER este sa le explice persoanelor noi venite despre server daca nu au inteles ei regulamentul sau nu este specificat ceva in regulament sau daca persoana respectiva nu a inteles ceva si HELPERUL sa ii explice frumos fara a se enerva ca persoana respectiva nu a inteles pentru ca multa lume nu intelege din prima.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:DA
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share