Jump to content
×
×
  • Create New...

[ Helper ] Mohamed Nurmagomedov [ MontBlack / ID: 2786]


BadBoy
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Vadim
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Chisinau ( Republica Moldova)
  • Cu ce va ocupati: Invat momentan!
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt pe comunitate de foarte mult timp si in tot acest timp am invat din greseli si stiu ca sunt capabil pentru a ajunge Helper.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Deci, sunt din Republica Moldova, majoritatea timpului il petrec pe Fivem, sunt destul de calm dar in anumite situatii chiar mai enervez ca tot omu dar incerc sa imi pastrez calmu.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Mohamed Nurmagomedov 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): MontBlack 
  • Ore jucate pe server: 170+ mam reapucat de curand. 
  • De cat timp jucati pe server: 2 ani Jumate cam asa 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-6 ore depinde de zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Cred ca am un warn dar nu mai stiu exact de ce, dar a fost acum cateva luni. 
  • ID-ul din joc: 2786
  • Averea detinuta in joc: Casa in Paleto, Masini: Nissan GTR, Bmw X6, Dube, Tir, si alte masini mai ieftine. 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As ajuta lumea de pe server cu probleme care le au la moment. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helper ul se ocupa cu rezolvarea problemelor playeriilor care au dat un ticket. Incercam sa clarificam anumite subiecte care trebuie rezolvate pe moment.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share