Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Catalin Ionut [ -LCM- / ID 6401 ]


-LCM-
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Covlescu Catalin Ionut
  • Varsta reala:17 ani
  • Orasul unde traiti:Faurei
  • Cu ce va ocupati:Sala de forta, scoala si cam atat.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Sunt constiient de asta sanctiunile se aplica pentru toata lumea.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Pentru a ajuta serverul, pentru ai ajuta pe cei noi care intra si pentru ca imi doresc aceasta functie pe acest server.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salutare!Ma numesc Catalin, sunt o persoana calma, imi place sa imi petrec timpul la calculator si la sala de forta.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Catalin Iomut
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):-LCM-
  • Ore jucate pe server:140 aproape
  • De cat timp jucati pe server:peste o luna, aproape 2 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Cat este necesar(4-8 ore)
  • Sanctiuni anterioare pe server:2 warn-uri(primul a fost ca am scris neintentionat pe /me si al doilea warn a fost ca am stat la lemne pe /sunbathe)
  • ID-ul din joc:6401
  • Averea detinuta in joc:Am avut peste 500.000(actual am vreo 160k bani murdari + masini in valoare de 150k)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Absolut deloc.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As fi mai impunator in sensul ca ajut mai multa lume de a le explica ce nu este bine, raspunsul orice intrebare si multe altele.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Tickete, raspunderea unor intrebari/nelamuriri/probleme, raportarea unor bug-uri.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Sunt constient de asta!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share