Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Luka Gambino [Luka / ID:4684 ]


Luka.64
 Share

Recommended Posts

 


Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Luka Neculai 
  • Varsta reala: 15 fca 16 
  • Orasul unde traiti: Bucuresti 
  • Cu ce va ocupati: la liceu 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: da sunt de acord 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  DA 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit aceeasta functie pentru ca sunt activ am m ai avut aceeasta funcitie si pe alte server si m am descurcat  
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat de 15 ani care sta in bucuresti este clasa 9 la economie ii place foarte mult sa stea pe calculator si este pritenos 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Luka Gambino 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Luka 
  • Ore jucate pe server: 230  de ore 
  • De cat timp jucati pe server: 2 luni 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 8 - 10 ore pe zii 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 warn pt bombardier acum 80 de ore  si la 40 de ore un ban  si unu pe la 100 inca un ban 
  • ID-ul din joc: 4684 
  • Averea detinuta in joc: V.I.P BRONZ, 2 masini custom apartament toate dublele bmw  
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:  nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: as fii activ mi as dedica tot timpul pe server si pe ajutare playerilor 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  cu linistea pe server si sa fie un rp cat m ai bun  
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: da am posibilitatea 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share