Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Jocelyn Castillo Torres [ Nichole / ID: 6404 ]


nichole
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Nichole Novac
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Stuttgart
  • Cu ce va ocupati: Eleva, clasa a XI-a 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie fiindca sunt destul de activa pe acest server, ajut deseori playerii noi pe chat si m-am implicat de mai multe ori creeand content in beneficiul serverului.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Nichole, am 16 ani si locuiesc in Germania de aproximativ 5 ani. Sunt o persoana precauta, atenta la cei din jurul meu si mereu in stare de a le explica ceea ce este nevoie.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Jocelyn Castillo Torres
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Nichole
  • Ore jucate pe server: 1020
  • De cat timp jucati pe server: 6 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: minim 5 ore pe zi
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am
  • ID-ul din joc: 6404
  • Averea detinuta in joc: 2mil $, vehicule in valoare de 2mil $, casa vip
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa fiu un exemplu pentru playerii de pe server si as fii mult mai atenta fata de acum la tot ceea ce fac.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper este responsabil pentru oferirea de suport jucatorilor si indrumarea lor catre un gameplay fair. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am mereu replay-ul cu ultimele 10min activat, dar pot activa si filmarea pe parcursul in care ma joc.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share