Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Radu Gabriel [gaby' / ID : 2910 ]


Gabyy.
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Radu Gabriel
Varsta reala: 16 (apropae 17)
Orasul unde traiti: Bucuresti
Cu ce va ocupati: Elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Desigur
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Imi doresc sa obtin aceasta functie foarte mult deoarece sunt o persoana matura si grijulie ,dar totodata si cu cei 7 ani de acasa ,  deoarece am foarte mult timp liber si vreau sa ma implic in aceasta comunitate si sa ajut . Imi place sa ajut lumea si sa creez o bunastare , mereu cand am gresit mi-am asumat si am sa imi asum in continuare , deoarece orice om greseste in viata . Am o experienta foarte mare in acest domeniu si sunt corect cu toata lumea.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): In primul rand ma numesc Radu Gabriel , m-am nascut  în oraşul Bucuresti si am varsta de 16 ani (apropae 17) . Sunt o persoana receptiva , agera si cumsecade . Imi place sa ma distrez , sa ma joc si sa lucrez in echipa , adica din perspectiva mea cred ca m-as descurca bine in acest rol de ajutor pe care il solicit . O mica pasiune de a mea sunt masinile , imi plac foarte mult. Sunt o persoana sociabila si calma si imi place sa iau toate lucrurile in serios dupa gravitatea lor.

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Radu Gabi
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): gaby'
Ore jucate pe server: 301
De cat timp jucati pe server: Ma joc pe server din 2017 , dar cu mici pauze.
Cat timp acordati serverului pe zi: Undeva de la 5-6 ore in sus , depinde de zi .
Sanctiuni anterioare pe server: Un warn , luat pe data de 06/23/2020 pentru power-gaming.
ID-ul din joc: 2910
Averea detinuta in joc: In momentul de fata averea mea este in jurul sumei de 1.500.000$
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  In opinia mea , in primul rand as putea ajuta prin activitatea mea , deoarece pot fi de folos fiecarui jucator  prin calmitatea pe care o am. Mi-as asuma faptul ca am sa ma ocup mai mult de partea administrativa , pentru a impaca fiecare jucator si a mentie linistea necesara pe un server , as ajuta fiecare jucator fie pe joc ( chat , tickete ) fie pe discord. 
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Tinand cont ca aceasta functie tine foarte mult de o comunicare foarte buna , dedicare si calmitate ai nevoie de timp pentru a te dedica jucatorilor , atat pe joc cat si pe discord. Dupa cum reiese si din nume "HELPER" semnifica ajutor/sprijin + pastrarea ordinii pe server . A fi helper nu inseamna doar putere , inseamna ca trebuie sa iti asumi o functie pe care trebuie sa o pretuiesti foarte mult si sa faci fiecare jucator care a gresit sa inteleaga , nu doar sa arunci cu sanctiuni .
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur , cu OBS.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share