Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Serghei Koslov [Diopu / ID:953]


Diopu
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ciprian.
  • Varsta reala: 23 de ani.
  • Orasul unde traiti: Siret.
  • Cu ce va ocupati: Urmez un curs de calificare in domeniul Electric adica mai pe scurt Electrician.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da, bine inteles.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da, normal.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pentru ca sunt un baiat foarte calm si responsabil. Pe langa aceste doua calitati care ma reprezinta consider ca am ajutat foarte mult comunitate prin munca mea depusa in fiecare dimineata de la 3 pana la 10 pentru a schimba job urile illegale.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Am 23 de ani, sunt din Siret, imi place sa-mi petrec timpul liber la computer, cu prietenii si sa ma plimb cu masina.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Serghei Koslov
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Diopu
  • Ore jucate pe server: 800+
  • De cat timp jucati pe server: 1 an jumate
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-6 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 11 warn uri pt injurii ooc si 3 warn uri pt fail rp plus 1 ban pentru injurii staff(aceste sanctiuni sunt dobandite in perioada in care nu stiam sa imi pastrez calmul)
  • ID-ul din joc: 953
  • Averea detinuta in joc: 1 tir scania+prelata, 3 masini clasa legendary, 3 dube+altele
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Consider ca am o reputatie proasta, acesta fiind principalul motiv al acestei aplicatii
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Consider ca dicutiile mai aprinse dintre mine si membrii staff-ului au fost benefice pentru dezvoltarea acestei comunitati.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Mi-as modera temperamentul meu vulcanic si mi-as dedica timpul ticketelor
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta jucatorii de pe server in sine cat si pe discord.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share