Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Viktor Fayzulin [rata / ID: 9008]


Recommended Posts

  • Numele real: Florea Octavian
  • Varsta reala: 30
  • Orasul unde traiti: Braila
  • Cu ce va ocupati: Ospatar in anumite perioade din AN
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Tinand cont ca sunt destul activ pe server indiferent de ora si majoritatea Playerilor ma cunosc deja cred ca asi putea sa fiu de ajutor
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana simpla caraia ii plac distractile si caterinca maxima acolo unde este cazul. Nu imi place sa fiu mintit sau luat la mijto.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Viktor Fayzulyn
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): rata
  • Ore jucate pe server: 1570
  • De cat timp jucati pe server: 6 Luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: peste 8 , 9h zilnic
  • Sanctiuni anterioare pe server: NU
  • ID-ul din joc:9008
  • Averea detinuta in joc:3 milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): NU
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu cred ca asi face nimic diferit din ceeea ce fac deja restu STAFULUI
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Sa ajute orice player indiferent de situatie !
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: SIGUR , Filmez cu OBS
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA
Edited by rataiZEN
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

O mizerie de om, injura ca ultimul animal, tipa intr-una - rep daca ajunge in staff plec de pe server, mi-am facut cont doar ca sa zic asta

Edited by Marian88
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

-rep e un târtan bișnițar ochios, bate copii pe la coltu străzii și îi înjură, le baga pulanu peste ochi de ciuda că el n-are 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Salut. 

Il cunosc pe acest individ de cand se dadea la fete de 12 ani pe teamspeak...

Are un caracter de joasa speta si probleme comportamentale ce s-au datorat faptului ca a fost maltratat de tatal sau in copilarie.

Ar fi o idee proasta sa i se acorde pana si cel mai mic acces pe server deoarece atunci cand se va supara va abuza de putere pe toata lumea si va pleca.

Fara sa atac pe nimeni ar trebui sa se faca un test psihologic si unul de IQ la toti playerii ce vor acces pe server si sunt din Braila.

Si ca o propunere ar trebui sa adaugati pe server un psihiatru si sa-l internati ca in realitate nu se poate ca e deconectat de la ea.

 

Va doresc o zi buna,

Liviu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share