Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Gaspar Andrei [R.#0789 | ID: 3003]


Zombiul16
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alexandru
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Absolut
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca am dovedit prin interactiunile si postura de pe server atat IC cat si OOC ca ma pot descurca in o sumedenie de situatii, iar Helper-ul ma va ajuta sa ma descurc mult mai bine.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana sociabila, ma adaptez usor intr-un colectiv, sunt genul de persoana careia ii place sa se imprieteneasca cu toata lumea. Cel mai mult imi place sa ies in oras cu prietenii la un film, sa ne relaxam, sa pierdem timpul. Imi mai place foarte mult si sa joc FiveM, este un joc destul de captivant, imi petrec timpul pe acest joc cu placere.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Gaspar Andrei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): w4keyy
  • Ore jucate pe server: 315
  • De cat timp jucati pe server: De aprox. 2 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 9-10 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am avut un ban timp de 3 zile din cauza ca nu am citit regulamentul dar acum il stiu ca pe rugaciunea "Tatal Nostru"
  • ID-ul din joc: 3003
  • Averea detinuta in joc: Pachetele de masini din categoria Vip (Gold, Silver, Bronze), Rolls Royce Down Onyx, Duba Sobol, Duba Ford, Duba Speedo, Dodge Ram, Elicopter Havok, Bmw M4, Bmw e39
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As raspunde la tickete, as ajuta jucatorii noi cu informatii asa cum am fost ajutat si eu si multi altii, pe scurt as continua traditia asta frumoasa pe care o detineti aici. Pentru cele mai multe lucruri nu ai nevoie de helper, nu ai nevoie de Helper sa fi o persoana de ajutor cand cineva vine si te intreba unde se face un buletin sau de unde se obtine permisul de conducere,  nu ai nevoie de helper sa ajuti , dar te avantajeaza, te avantajeaza sa-i poti sanctiona pe loc pe cei ce esueaza in RP  (FAIL) si nu vor sa invete regulamentul.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Punerea în aplicare a regulamentului,  explicarea situatilor specifice ,  raspunderea la tickete si asistenta in diverse situatii OOC.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share