Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Claudiu Man [ Claudiu / ID: 9472 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Claudiu Botis
  • Varsta reala: 21
  • Orasul unde traiti: Baia  Mare
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt un jucator activ caruia ii place sa ii ajute pe ceilalti, stand foarte mult cu unii dintre membrii staff, care pot spune ca imi sunt si prieteni, stiind in cea mai mare parte ce este de facut.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Sunt un baiat calm si rabdator, intelegator, tine la glume, in timpul liber imi place sa ies cu prietenii, imi place munca in echipa, nu ma multumesc cu putin si nu renunt usor atunci cand apar obstacole. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Claudiu Man
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Claudiu
  • Ore jucate pe server: 550
  • De cat timp jucati pe server: 4 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-5 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut.
  • ID-ul din joc: 9472
  • Averea detinuta in joc: 3.500.000 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As acorda mai mult timp si o implicare mai mare pentru ajutorul si indrumarea jucatorilor noi.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Se ocupa cu ajutarea noilor jucatori, rezolvarea ticketelor, descoperirea bugurilor, si rezolvarea problemelor de fail RP.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share