Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Cheng Sake [ Serban / ID: 9403 ]


Sellby
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Serban
Varsta reala: 16
Orasul unde traiti: Bucuresti
Cu ce va ocupati: Elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, desigur
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, desigur 
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pentru ca am ajutat de-alungul timpului din punctul meu de vedere si alti playeri, sunt destul de vechi asa ca stiu cam cum sta treaba cu majoritatea chestiilor si pe cele care nu le stiu sunt dispus sa le invat
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana calma majoritatea timpului bine dispusa dar am si momentele mele cand daca sunt nervos si nu mai am rabdare reactionez destul de urat rareori dar exista si astfel de momente, in schimb sunt destul de sociabil si imi place sa glumesc si sa ajut cum pot eu mai bine pe oricine.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Sake Cheng
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Serban
Ore jucate pe server: 500 de ore 
De cat timp jucati pe server: De 1 an si 3 luni 
Cat timp acordati serverului pe zi: 3-4 ore dar pot avea si saptamani cand pot juca si 9-10 ore incontinuu mai ales in aceasta perioada
Sanctiuni anterioare pe server: Warn pentru actiune ilegala zona publica
ID-ul din joc: 9403
Averea detinuta in joc: 3,500,000
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu cred ca am o reputatie proasta.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu 
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As fi mult mai activ, mai atent si mai receptiv. O sa incerc sa empatizez mai mult cu persoanele din jurul meu
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta la respectarea regulilor comunitatii, ajuta playerii sa se adapteze si sa se integreze comunitatii, raporatrea bug-urilor si acelor care abuzeaza de bug-uri si la pedepsirea daca e nevoie a troll erilor si celor care nu vor sa intelege si sa respecte anumite reguli ale comunitatii
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, desigur
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, desigur

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share