Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Ceapa Andrei [ Andrei / ID: 8800 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andrei Cristian 
  • Varsta reala: 16 aproape 17
  • Orasul unde traiti: Prahova
  • Cu ce va ocupati:Elev la Seminarul Teologic
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur , imi place corectitudinea.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarece imi place foarte mult sa ajut persoane si sa le explic daca au gresit sau nu . Plus ca sunt destul de activ si am vazut mai multe rp-uri. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Andrei , am 16 ani ,de fel sund din Prahova , dar studiez in Bucuresti la Seminar, sunt o persoana matura deoarece caminul te schimba dar imi place foarte tare sa fac lumea sa râdă. Pot fii serios in momente unde se cere seriozitate dar pot face si o caterinca acolo unde se permite. Înca un detaliu important , nu imi place sa supar persoane , iar fata de persoanele mai mari decat mine am tot respectul.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Ceapa Andre
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Andrei-Cristian94
  • Ore jucate pe server:480
  • De cat timp jucati pe server: Aprilie
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Cam 7 - 8 ore din datorita carantinei.
  • Sanctiuni anterioare pe server:1 warn din prostia mea cand aveam putine ore , mi l asum.
  • ID-ul din joc:8800
  • Averea detinuta in joc:cateva masini .
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu , din cate am vazut , cand am fost politist lumea ma aprecia.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu , cum am spus nu imi place sa deranjez.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As gandii din alta perspectiva toate situatiile pe care lumea le ofera printr un ticket sau in general.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In mare parte cu sprijinul jucatorilor ce au o anumita problema , indrumare .
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share