Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Giovani Andrei [ Andrei / ID: 73 ]


eNergY
 Share

Recommended Posts

Numele real:Pascalau Andrei Florian
Varsta reala: 16 
Orasul unde traiti:Bucuresti 
Cu ce va ocupati: Elev 
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da, sunt de acord.
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Eu consider ca da.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Am jucat destul de mult timp pe această comunitate. Doresc aceasta functie pentru a ajuta dezvoltarea in bine a comunitatii si cred ca sunt capabil sa ajut noii playeri ai server-ului, doresc sa ajut cat de mult pot Comunitatea  am foarte multa activitate zilnic pe sv
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Andrei, sunt un baiat sociabil, sunt o fire calma pe care o poți enerva cu greu, nu imi place să țin ură pe nimeni.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Giovani Andrei
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): energy
Ore jucate pe server: 1700
De cat timp jucati pe server:Joc de aproximativ un an si 3 luni 
Cat timp acordati serverului pe zi:Eu acord in prezent 7-8 ore.
Sanctiuni anterioare pe server: Da.
ID-ul din joc:73
Averea detinuta in joc:Un apartament, cateva masini si niste bani prin banca.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:nu.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As incerca sa explic cat mai mult cum sta treaba pe acest server cu RP-ul si sa nu trec imediat la sanctiuni, stergerea masinilor abandonate si ajutarea playerilor la tickete.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu consider ca un HELPER se ocupa cu ajutarea unor jucatori noi pe server, stergerea masinilor, si celelalte treburi uzuale! 
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Desigur!
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Cu siguranta!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share