Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Radu Alex [ Bubu / ID: 2908 ] 


Don Alex
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Hălînga Alexandru Roberto Radu
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da , sunt de acord!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Din punctul meu de vedere merit aceasta functie deoarece am o vechime destul de mare pe server , imi place sa ajut lumea si imi petrec destul de mult timp pe server si mi-ar face mare placere sa pot ajuta comunitatea .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana prietenoasa si rabdatoare , am o gandire destul de matura si imi face placere sa ii ajut pe cei care au nevoie.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Radu Alex
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Alexx
  • Ore jucate pe server: 300
  • De cat timp jucati pe server: Din 2019
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un warn
  • ID-ul din joc: 2908
  • Averea detinuta in joc: 800-900k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu , deoarece mereu am sarit in ajutorul tuturor cand au avut nevoie.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu voi mai sta atat de mult sa pierd timpul pe server si voi ajuta playerii noi , atat si  cei care au alte probleme.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa de playerii noi sau de cei care au o problema si nu o pot rezolva singuri.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share