Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER]Savu Alexandru[Savu23 /ID:122]


Savu23
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Savu Alexandru
  • Varsta reala: am varsta de 16 ani
  • Orasul unde traiti: Targoviste 
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, bineinteles!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit aceasta functie deoarece am experienta necesara, sunt destul de vechi pe comunitate, imi plac foarte mult obiectivele unui staff si sunt de parere ca atunci cand faci ceva ce-ti place, il faci bine! 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt elev al Liceului Teoretic Petru Cercel , clasa a X a , profilul fiind matematica-informatica. Imi place foarte mult sa citesc, sa ma joc si sa ies cu tovarasii . In ultima vreme, majoritatea timpului il petrec pe FiveM , pe aceasta comunitate. Chiar daca am id mic, ultimele 120 de ore sunt facute in ultima luna . Sunt o fire sociabila, corecta si sincera. Sunt in stare sa mi asum tot ce fac, chiar daca situatia nu-mi este favorabila.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Savu Alexandru 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): S a v u
  • Ore jucate pe server: 150 ore ( am doar deoarece m am jucat pe o alta comunitate destul de mult timp . Acum m-am reapucat aici si sunt sigur ca nu o sa mai parasesc comunitatea . Ultimele 120 de ore sunt facute in 3 - 4 sapatamani de joc  in care am avut si liceu. )
  • De cat timp jucati pe server: Ma joc pe server din 2019 , am fost si in medici pe cand Gaboru' era DG. )
  • Cat timp acordati serverului pe zi: De la cel putin 2 ore pana la 12 , dar daca ar fi sa fac o medie , undeva pe la 6, 7 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu. De cat timp joc pe acest server, nici macar o data nu am primit sanctiune. Nici inainte nici dupa wipe.
  • ID-ul din joc:122
  • Averea detinuta in joc: Averea mea aproximativa este de 600k. ( am lucrat doar la factiuni legale : medici si actual politie )
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, din cate stiu eu am o reputatie destul de buna .
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Am avut cu Beea inainte de wipe, dar dupa wipe nu am avut nici macar o discutie contradictorie cu un membru staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As acorda din timp si ticketelor, in rest as fi acelasi om. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Din punctul meu de vedere, un helper se ocupa cu ajutarea si jucatorilor, preluarea si rezolvarea ticketelor, mentinerea unui roleplay frumos si fara fail-uri pe joc, sanctionarea membrilor ce gresesc intr-un mod repetat.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, filmez cu nVidia de obicei ( ultimele 15 minte) dar daca este novoie pot filma si tot timpul cand ma joc.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord! 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share