Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Ulianov Vladimir [TTR / ID:1711]


Igor
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:  Catalin
  • Varsta reala:18
  • Orasul unde traiti: Barlad
  • Cu ce va ocupati:Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca ar trebui sa detin aceasta funcite deoarce petrec foarte mult timp pe joc , iar in situuatiile cand sunt calm sunt un baiat de nota 10 pe joc .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut , ma numesc Catalin dar toti imi spuun TTR , desi asta cred ca stiati si voi , am 18 ani si am fost admin la FEAA specializarea Marketing . Consider ca sunt o fire vulcanica doar atunci cand sunt discriminat si nu sunt luat in seama , in rest sunt baiat de nota 10.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ulianov Vladimir
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): TTR [Moldavians]
  • Ore jucate pe server:600
  • De cat timp jucati pe server: 1 an
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 7 ore+
  • Sanctiuni anterioare pe server: am cateva
  • ID-ul din joc: 1711
  • Averea detinuta in joc:apartament + masini + cativa bani
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Consider ca aceasta functie imi va schimba atitudinea fata de joc , voi lua totul in serios si voi incerca sa ajut comunitatea cum pot.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Dupa parerea mea un HELPER nuu trebuie sa vaneze sanctiuni , din contra el trebuie sa ii faca atat pe playeri vechi cat si noi sa inteleaga situatiile.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:DA
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:DA , sunt de acord!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

+rep desi lumea il considera o persoana vulcanica,avand cateva descarcari nervoase cateodata consider ca ar merita o sansa,este o persoana de treaba,de la o vreme mult mai calma si capabila sa gandeasca chiar si in situatii critice cat si in roleplay da dovada de maturitate si de profesionalism fara descarcari nervoase.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

+Rep. Chiar daca este o persoana mai "retardata", care se preface ca nu stie prea multe, spre surprinderea altora, este un baiat exemplu, avand mai toate calitatile. Chiar daca exagereaza cateodata, la actiuni se implica extrem de mult si le trateaza cu seriozitate, ceea ce i arata personalitatea lui, cu mici probleme in legatura cu nervii. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share