Jump to content
×
×
  • Create New...

Aplicatie helper


Recommended Posts


zz7c9C5.png


Informatii aplicatie HELPER

  • Foarte important un microfon este obligatoriu fara gajit si ragait.
  • Orice insistare dupa un mesaj este egal cu anularea aplicatiei.
  • Nu va bateti capul sa aplicati ca si HELPER daca va stiti cu un comportament necorespunzator pe server.
  • Trebuie sa fiti un player activ pe server si cu vechime.
  • Limbajul este foarte important deoarece actiunile dvs. aduc daune serverului.
  • Invatati foarte bine regulamentul inainte de aplicare deoarece testul poate avea loc oricand.
  • Aplicatia nu este una exagerata vrem doar sa vedem ca va dati interesul.
  • Cei ce primesc aceasta functie pot fi avansati in functie de activitate.
  • Aplicatia se face printr-un topic nou cu TITLUL in genul acesta: [ HELPER ] Nume Prenume [ NUME FORUM / ID DIN JOC ]

EXEMPLU:

[ HELPER ] Carlito Navarro [ Carlito / ID: 69 ] 


Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Chetian Emil
  • Varsta reala:16 ani
  • Orasul unde traiti:Targu-Mures
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Am fost staff foarte mult timp pe multe server importante si aproape nimeni nu s-a plans de mine ca ,mi-as fi batut joc de cineva la tiket sau sa fac fail sau sa evit rp-ul
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Emil am 16 imi place sa ma joc pe pc sa scriptez si sa joc bascket

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Mihai Katalin
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):emilutzz
  • Ore jucate pe server:2(dar imi place ft mult ,azi m-am apucat)
  • De cat timp jucati pe server:de azi 1
  • Cat timp acordati serverului pe zi:6-7 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:Nicio sanctiune
  • ID-ul din joc:15583
  • Averea detinuta in joc:bani de inceput
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu toti sunt de treaba
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As fi mai matur si responsabil ca de obicei pentru a imbunatatii comunitatea si evitarea fail-rp-urilor 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta oameni si face tikete pentru a ajuta la performanta serverului,nu pentru a 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:da pot cu obs 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:da
Edited by Emilutzz
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share