Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Ion Arcadius [Aliuta / ID : 3936]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Aliuta Laur
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Liceu
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Fac parte de foarte mult timp din aceasta comunitate, insa nu am avut niciodata sansa sa fac parte din staff. As vrea sa primesc o sansa, deoarece eu inafara de rp de bancher nu am ce sa fac si ma plimb cu masina degeaba pana vine alt client sa plateasca o rata sau sa mai faca un credit. Mai exact, as lua goarte multe tickete pentru ca sunt foarte activ de la o vreme, am foarte mult timp liber.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat de 18 ani, ma joc de aproape 3 ani pe aceasta comunitate, imi place sa lucrez cu oamenii, sa ma implic in problemele lor si sa le ascult. Sunt corect si gandesc din perspectiva de staff lucrurile, las prieteniile la o parte in orice situatie.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ion Arcadius
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Aliuta
  • Ore jucate pe server: 200
  • De cat timp jucati pe server: 3 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 10-12 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Da, dupa primul wipe (anul trecut)
  • ID-ul din joc: 3936
  • Averea detinuta in joc: Am propia banca (Arcafius Bank), Vip Emerald, Benzinarie.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Voi lua tickete foarte multe, deoarece eu alt rp inafara de cel cu banca nu am, iar cu banca termin repede, nu dureaza prea mult (30 minute dupa care sunt liber 3 ore de exemplu)
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Sterge masinile, asculta problemele de fail rp, da tp jucatorilor in diferite locatii daca este cazul.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Aliuta Laur said:

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Aliuta Laur
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati:  Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Merit aceasta functie deoarece sunt foarte vechi in aceasta comunitate si as avea foarte mult timp pentru tickete, deoarece rp-ul meu de bancher (Arcadius Bank) nu imi ocupa tot timpul de pe server. Rp dureaza undeva la 30 minute, dupa care sunt liber inca 2 ore, timp care l-as folosii pentru tickete, deoarece imi place sa ascult si sa rezolv problemele oamenilor.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Aliuta Laurentiu, sunt foarte vechi in aceasta comunitate, sunt corect si nu fac diferente intre playeri. Imi petrec de la o vreme foarte mult timp la calculator pentru ca am timp liber mult, si vreau sa ajut comunitatea si sa mi mai treaca si mie din timp, facand tickete si rezolvand problemele jucatorilor.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ion Arcadius
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Aliuta
  • Ore jucate pe server:200
  • De cat timp jucati pe server: 3 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 10 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: ban provizoriu acum 1 an jumate
  • ID-ul din joc: 3936
  • Averea detinuta in joc: Propia Banca (Arcadius), Benzinarie, Insigna Emerald.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie mi-ar ocupa fdoarte mult din timpul liber in care nu am ce rp sa fac. Afacerea cu banca nu iti ofera prea mult rp, iar prin intermediul ticketelor de admin mi-as ocupa din timp. M-as dedica foarte mult comunitatii si nu as face greseli.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutarea nou-venitilor pe server, sterge masini, da tp la oameni daca este cazul si rezolva probleme de roleplay.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da , sunt de acord!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share