Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Elvis [ Elvis / ID: 4122 ]


Elvis
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Elvis
  • Varsta reala:14
  • Orasul unde traiti:Iasi
  • Cu ce va ocupati:Nu lucrez , dar am un hobby : practic football
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Cred ca merit aceasta functie deoarece  sunt un om pus la punct si stiu cum sa actionez si cand sa actionez.Am experienta necesara si stiu cum stau lucrurile
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Elvis, imi place sa imi petrec timpul cu prietenii afara cat si online. Am o pasiune mare pentru motociclete.Imi place sa invat lucruri noi si  invat din greseli.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Elvis Bozghi
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):♄3͛ℓℓ𝖇1҉† 
  • Ore jucate pe server:248
  • De cat timp jucati pe server:aproximativ 1 an
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Depinde de scoala.
  • Sanctiuni anterioare pe server:
  • ID-ul din joc:4122
  • Averea detinuta in joc:Vehicule,Bani si Masini VIP.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Num, chiar ma inteleg bine cu majoritatea cu care ii cunosc.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Nu as face nimic diferit , mi-as face treaba pe care o am de facut.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper ajuta playeri daca au probleme sau nu stiu sa faca ceva exact,ajuta playerii sa inteleaga cu ce au gresit ca sa nu se mai intample.Rezolvarea ticketelor si activitate pe server.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Edited by Elvis
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share