Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Suciu Raul [ExTaZy / ID : 2194]


ExTaZy
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Suciu Raul
  • Varsta reala: 15 Ani
  • Orasul unde traiti: Mediaș
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev la Liceul Teoretic "Stephan Ludwig Roth" , in timpul liber ma joc pe pc , ies cu prietena , si ma duc la antrenament
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da , sunt constient.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, cunosc regulamentul serverului.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarece doresc sa ajut playeri. Daca de exemplu un majoritatea staff ului e in rp si nu au cum sa mse duca ticket , ma duc eu si ajut persoana respectiva. Cred ca merit aceasta functie deoarece ma descurc in roleplay si doresc sa ajut comunitatea FPlayT cu tot ce pot.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat calm , asculator , si respect lumea din jurul meu. Imi place sa fac diferite activitati pentru a imi consuma energia. Ziua ies pe afara si seara ma joc pe calculator. Mai stau si ziua in casa atunci cand nu am cu cine sa ies pe afara. M am decis sa aplic ca helper deoarece imi place super mult aceasta comunitate si sunt de ceva vreme pe ea. Sunt de la acel update cu masinile stock dar m am lasat si m am reapucat ca am avut probleme cu pc u. Dar acuma mi am schimbat si placa video si ma joc linistit.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Suciu Raul
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Junioru'
  • Ore jucate pe server: 200+ 
  • De cat timp jucati pe server: Pai joc de la acel update cu masinile stock dar nu atunci nu am jucat asa mult. Intre timp m am tot jucat si m am tot lasat din cauza pc ului.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Minim 1-2 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am sanctiuni pe server.
  • ID-ul din joc: 2194
  • Averea detinuta in joc: Un BME X5 CUSTOM , BMW M5e60
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Cand aveam 13 ani si ma jucam pe server intrebam lumea pe discord dupa numele si id u din joc. Intre timp m am mai maturizat dar uneori nu stiu ce imi vine si pun sugestii proaste si de aici crede lumea ca sunt prost si asa mai departe.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu , nu am avut , m am inteles bine cu tot serverul
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Pai as fi foarte activ , as prelua ticketele , ajut playeri cat de mult pot incat sa am si eu rp ul meu.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER se ocupa cu organizarea serverului alaturi dr celelalte grade superioare, ajuta playerii la tickete, ajuta serverul cu cu un limbaj adecvat ca sa atraga playerii. Invata playerii noi ce au de facut in cazul in care nu se descurca cu serverul.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da , am OBS. Uneori mi se vede laguit cand ies din joc de il pun in bara sau am freeze uri in oras. Dar in rest pot filma.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:  Da , sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share