Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Cretu Alexandru [ Random / ID: 3342 ]


Recommended Posts

  • Numele real:Cretu Alexandru
  • Varsta reala: 16 ani fac 17 in ianuarie
  • Orasul unde traiti: Prahova,Mizil
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da,voi sanctiona pe  oricine este nevoie daca incalca regulamentul 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceast grad deoarece imi place foarte mult comunitatea asta,sunt foarte implicat in ceea ce priveste serverul,foarte activ,cunosc regulamentul serverului si consider ca m as descurca in functia aceasta
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt elev la Liceul Grigore Tocilescu Mizil clasa a X a,profil matematica -informatica imi place sa ma joc fivem si de cand am descoperit aceasta comunitate am fost foarte activ si implicat in ceea ce priveste serverul facand 250 de ore in aproximativ 2 luni

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Cretu Alexandru
  • Numele din joc 9(Steam cel care apare pe chat):Random
  • Ore jucate pe server: 250 
  • De cat timp jucati pe server: Ma joc pe server de aproximativ 2 luni timp in care am fost in politie si in mafie,stand 100 de ore ca civil
  • Cat timp acordati serverului pe zi:  In jur de 5 ore pe zi,ca o medie,depinde ca nu petrec acelasi timp in fiecare zi
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am fost niciodata sanctionat pe server
  • ID-ul din joc:3342
  • Averea detinuta in joc: Mtl Blindat +in jur de 200k+mai multe masini
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, din cate stiu eu am o reputatie destul de buna .
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As ajuta mai mult oameni prin tickete,consider ca este nevoie de cat mai multi membrii staff care se ocupa de tickete
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Consider ca un Helper se ocupa cu ajutorul playerilor prin luarea de tickete si nu numai.Doresc sa ajut orice jucator nou sau vechi pentru a-l ajuta sa poata face roleplay fara oameni sau buguri care i pot intrerupe roleplay ul 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord! 
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share