Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Alexandru Dima | Beast [5756]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alexandru Dima
  • Varsta reala: 20
  • Orasul unde traiti: Ploiesti/ Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: 20 ani
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Desigur.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece am reusit sa acumulez o experienta pe comunitatea FplayT si as dorii sa ajut comunitatea cu tot ce pot eu pentru a fii recomandata in continuare si laudata in toate partile. Consider ca merit functia deoarece chiar daca nu sunt STAFF, pe chatul OOC, cat si atunci cand un admin deschide OOC-ul sau vorbesc in termeni IC, ajut pe toata lumea, playeri noi sau vechi, atat cat stiu si eu.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Alexandru, am varsta de 20 ani. Sunt student in cadrul Academiei de Studii Economice Bucuresti. Ma descriu ca fiind o persoana caruia ii place sa glumeasca, sa fie stricta atunci cand trebuie, sa se impuna atunci cand este nevoie si cand este nu tine cont de prietenii sau de orice altceva. Ca orice om, mai am si defecte, atunci cand chiar ma calca cineva pe 'coada', incerc sa il rezolv si sa stau cateva minute sa ma relaxez ca sa nu ma descarc pe alte persoane care nu mi-au facut nimic. Mai toti prietenii mei ma stiu ca imi place sa ma distrez, sa glumesc cu ei, gust glumele, in limita bunului simt. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Alexandru Dima
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): BeastNight
  • Ore jucate pe server: 403 in momentul de fata.
  • De cat timp jucati pe server: Din luna August.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de treaba, de la 8 ore pana la 12.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Ban pentru minciuni OOC + Instignare la coruptie 
  • ID-ul din joc: 5756
  • Averea detinuta in joc: Tir+ Prelata mare, masini VIP+ VIP Gold, Lider 69 Pier Mobs, si 800.000$ cash.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie, as oferii un timp si pentru acea functie pentru a rezolva din probleme/ nelamuriri. Chiar daca mai am cate o treaba de organizatie sau orice fel de treaba, imi doresc sa ma ocup de playerii noi in special, dar si atunci cand se intampla unele chestii care nu ar trebuii sa se intample pe server.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Eu cred ca, un HELPER se ocupa cu ajutarea playerii noi, exact cum am spus si mai sus, dar si de unele probleme care se intampla pe server. Ca HELPER este o responsabilitate foarte mare, deoarece daca faci parte din STAFF trebuie sa te gandesti de 2 ori inainte de orice, deoarece esti mult mai grav sanctionat decat un player normal daca faci o greseala sau ceea ce nu trebuie. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Edited by BeastNight
Link to comment
Share on other sites

                 Nu stiu ce sa zic, din punctul meu de vedere in multe cazuri te enervezi foarte usor + ca si Lider de mafie tu sustii ca ,, poti face ce vrei '' dar ceilalti trebuie sa faca totul perfect, de unde in urma acestor actiuni rezulta faptul ca ai uneori comportament de 14 ani nu de 20, prin urmare pentru aceasta chestie -rep.                                                                                                                                                                                                                                                        In schimb ai idei bune de rp-uri si iti place sa le dezvolti intr-un mod foarte frumos si placut pentru asta ai un +rep.                                                               Per ansamblu incearca sa te schimbi ca si comportament cu cei din jur si sa nu te mai enervezi din orice prostie :) 

Edited by Legendar Royale
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share