Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Denis Ungureanu [ Arogantu / 4869]


kottvo
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Radu
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Drobeta Turnu-Severin
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie, deoarece nu am creat probleme serverului sau comunitatii, imi petrec majoritatea timpului liber jucandu ma si doresc sa ajut la intretinerea unei comunitati cat mai mare si frumoasa.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Elev, clasa a 11-a, ma consider ca sunt o persoana calma si nu foarte diferita de majoritatea adolescentilor de varsta mea. Vorbind de pasiuni, pot spune ca principala si cea pe care am dezvoltat o cel mai repede si cel mai devreme reprezinta jocurile pe calculator. Prietenii ma descriu ca pe  o persoana cu simtul umorului, intelegatoare si la locul ei.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Denis Ungureanu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Arogantu
  • Ore jucate pe server:720
  • De cat timp jucati pe server: Din luna martie
  • Cat timp acordati serverului pe zi: circa 4 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 3 warnuri 
  • ID-ul din joc: 4869
  • Averea detinuta in joc: Rulota, Prelata mare, un cap de tir, cateva masini sub sub 100000 si 300.000 bani cash
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa fiu din ce in ce mai activ si mult mai atent la lucrurile pe care le fac si la influenta pe care o am asupra altor oameni de pe server.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In primul rand, un helper trebuie sa ajute oamenii, in asa fel incat sa le explice ce au gresit si cel mai important sa ii faca sa inteleaga. Consider ca principalul scop al acestuia nu este sa acorde sanctiuni, ci sa faca in asa fel incat ca playerii sa nu repte greselile, oferindu le posibilitatea sa invete din ele.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share