Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Udrea Andrei [SupraOne/489]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Udrea Valentin-Andrei
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Petrosani
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece imi place sa ajut jucatorii, indiferent de cerere, de la cele mai mici, de la stergerea unei masini pana la situatii mai putin placute demne de warn sau mai rau.  Vreau sa pot sa ajut si eu comunitatea, deoarece sunt destul activ si consider ca pot face fata tuturor situatiilor.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un tip calm, mai tacut de fel si energetic. Ma pasioneaza foarte mult masinile si tot ce tine de politie. Imi plac sporturile de contact si ma antrenez  intr-un dojo de Kempo ca sa devin mai bun. Sunt disciplinat si imi inteleg limitele. Marea parte din timpul intre pregatirile pentru bac si invatat imi place sa mi-o petrec online, jocurile fiind una din cele mai mari pasiuni ale mele. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Udrea Andrei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): SupraOne
  • Ore jucate pe server:290
  • De cat timp jucati pe server: De aproximativ un an jumatate, a trebuit sa iau o pauza fortata dupa ce am ramas fara pc
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6-8 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un Warn, 1 martie 2020
  • ID-ul din joc: 489
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 750k, care sunt din cateva masini, cea mai scumpa fiind skyline-ul R34, plus/minus banii din banca
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M-asi duce pe tickete pentru ajuta persoanele care au nevoie, in timpul liber intre politie - helper care poate fi impartit cu usurinta.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Consider ca un helper se ocupa cu ticketele - diverse probleme sau chiar intrebari ale unor jucatori
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, Obs
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share