Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Margica Margineanu [MARGINEANU/ID:2033]


Recommended Posts

Numele real: Andrei Margineanu
Varsta reala: 16 ANI
Orasul unde traiti: Romania, Bucuresti
Cu ce va ocupati: elev in clasa a X-a
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie pentru ca am mai fost membru staff si pe alte servere de fivem si cred ca am acea experienta de a fi un membru staff.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Andrei Margineanu, un baiat de 16 ani sunt un baiat cu bunul simt imi place sa ma distrez cu prieteni, sunt o fire destul de calma cel putin asa ma cosider eu, stiu sa dau dovada de seriozitate am incredere in mine si ambitie multa si as spera sa fiu acceptat deoarece imi place foarte mult sa ma joc fivem pe server-ul FPlayT pot spune despre mine ca sunt un baiat caruia ii place sa ajute lumea noua consider ca as putea sa ii ajut si ca as fi un membru staff  acceptabil si ca ma pot descurca cat de cat cu playeri si am incredere in mine si ambitie seriozitate  ca pot fi acceptat ca si membru staff deoarece  ma descurc prin ajutarea playerilor noi sau chiar mai vechi care nu stiu ceva cam acesta sunt eu! m-am atasat extrem de mult de acest server si sper cat de mult sa fiu acceptat ca si membru staff.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Margica Margineanu
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): MARGINEANU
Ore jucate pe server: 900+ ore
De cat timp jucati pe server: imediat fac 6 luni
Cat timp acordati serverului pe zi: 6 ore, si cand am liceu 3-4 ore
Sanctiuni anterioare pe server: nu am nici-o sanctiune de cand sunt pe server.
ID-ul din joc: 2033
Averea detinuta in joc: VIP Emerald, un cap de tir, prelata mare, diferite masini pentru depozitarea lucrurilor si un apartament la alta.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As putea ajuta server-ul mult mai mult, cu propuneri noi si cu ce ma pricep mai bine.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Treaba unui Helper este de a ajuta jucatorii noi sau vechi cu problemele sau nelamurilile lor.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share