Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Arabu David [DAV3 / ID:1894]


DAV3
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

Numele real: David 
Varsta reala: 15 ani ( 16 in 2 luni) 
Orasul unde traiti: Brasov 
Cu ce va ocupati: Cu invatatul.
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt deacord
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da , cunosc perfect regulamentul server-ului FplayT.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarece cred ca am
dovedit prin interactiunile mele cu playerii atat ic cat si ooc ca sunt capabil sa ma descurc in foarte multe
situatii iar daca as fii helper as putea sa aduc un beneficiu mult mai mare server-ului prin ajutorul multor
playeri dar si la randul meu as putea sa obtin o experienta foarte folositoare in ajutorul oamenilor.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut , ma numesc David , sunt o persoana calma , imi place sa imi
petrec timpul in jocuri pe calculator precum FiveM, Rainbow Six Siege sau Witch It. In general sunt o persoana 
pasnica, fiind calm si amabil cu toti care merita, imi place sa ajut oamenii si sa fiu de folos, nu imi place 
sa ma cert si cel mai mult detesc persoanele care isi bat joc de cei mai slabi decat ei si persoanele care 
se cred atot stiutori iar daca gresesc nu vor sa accepte faptul ca au gresit doar deoarece se cred mai presus
decat toti.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Numele meu in joc este Arabu David.
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Numele meu de pe steam este Dox.
Ore jucate pe server: Am 190 de ore pe server dintre care doar 28 pe caracter.
De cat timp jucati pe server: Ma joc continuu de aproximativ 3 luni.
Cat timp acordati serverului pe zi: Deobicei acord intre 3 si 8 ore zilnic pe acest server.
Sanctiuni anterioare pe server: Am 3 sanctiuni anterioare pe server ,un ban pentru disconnect in roleplay acum 
5 luni cand nu ma apucasem serios de acest server, un warn acum aproape 3 luni pentru Condus Non RP cand am 
intrat cu un BMW pe nisip , un warn acum 2 luni jumatate pentru Power, un warn pentru Jaf in 2 la bijuterii acum 
aproape 2 luni jumatate si un ban ANULAT pentru jefuire de licente acum 2 luni+ si un ban ANULAT de la Hara.
ID-ul din joc: 1894 
Averea detinuta in joc: Un Jeep Rubicon, arme de 100k, toate locatiile de joburi ilegale si spitalul ilegal  + o datorie de 250k de la un prieten.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu , nu ma stiu cu o reputatie proasta pe joc.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu , nu am avut nici o problema
cu nici unul dintre membrii staff-ului acestei comunitati.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine functia de Helper as putea sa ajut persoanele
cu comenzile puse la dispozitie, as putea sanctiona persoanele care gresesc si as putea sa ajut si pe voice , nu doar
pe chat sau in rare cazuri la ticketele unor membrii staff.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cred ca un helper se ocupa cu indrumarea incepatorilor, ajutorul playerilor 
cu intrebari de roleplay, probleme de roleplay, buguri, etc si cu asigurarea respectarii regulamentului server-ului.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da , am posibilitatea sa filmez cu OBS.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da , sunt deacord ca orice minciuna sa fie sanctionata cu ban permanent.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share