Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Serrano Arryo [pasarel / id:5760]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Alex
  • Varsta reala: 17, curand 18
  • Orasul unde traiti: Drobeta Turnu-Severin
  • Cu ce va ocupati: Sunt la liceu
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Evident
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit functia de helper deoarece am acumulat destul de multa experienta care ma face pregatit pentru aceasta functie, o experienta acumulata in timp, prin orele jucate pe server si ma consider un jucator al activ si vechi al acestei comunitati.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma consider o fire calma, imi place sa ajut comunitatea si jucatorii noi ai acestei comunitati. In timpul liber imi place sa ma joc FiveM si sunt destul de activ, pentru ca alte jocuri nu ma joc. In rest, in weekend-uri imi place sa ies in oras cu baietii la o bere, si cam atat.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Serrano Arryo
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): pasarel420
  • Ore jucate pe server: 1200
  • De cat timp jucati pe server: Prima oara am intrat pe server acum 3 ani, dar m-am reapucat recent in martie.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In jur de 7-8 ore, iar in weekend-uri ma joc mai putin pentru ca ies in oras.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 warn-uri si 1 ban de 7 zile.
  • ID-ul din joc: 5760
  • Averea detinuta in joc: Undeva la 3.500.000.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, chiar nu am avut certuri cu nimeni de pe server sau chestii de genul.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, ma inteleg chiar bine cu membrii staf.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu pot sa zic ca as face ceva diferit, dar cu siguranta as ajuta serverul.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Pe langa roleplay-ul complex, trebuie sa ajungi playerii noi care au nelamuriri in legatura cu serverul, tickete.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share