Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Darius Laurentiu [ Spray | 132 ]


Sekogod
 Share

Recommended Posts


Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Darius
  • Varsta reala:17 Ani
  • Orasul unde traiti:Galati
  • Cu ce va ocupati:Sunt elev in clasa a 11-a
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da sunt de acord si sustin acest lucru.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Dupa parerea mea consider ca merit aceasta functie deoarece imi place sa ajut lumea si pe langa asta as dori sa ajut playerii acestui server de la problemele intre 2 sau mai multi playerii mici buguri are jocului sau cu nelamuririle cu care se intalnesc membrii staff zi de zi sau cu un sfat bun prietenesc despre o anumita problema, sau neintelegere. Inteleg ca nu toti ne am nascut invatati si ca este normal.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Darius am 17 ani sunt din orasul Galati, imi place sa imi petrec timpul liber pe calculator sau afara cu prietenii facand diverse activitati, sunt o fire glumeata prietenoasa care se integreazaz in orice colectiv si in orice situatie sunt genul ala de om care stie cand sa vorbeasca si cand sa taca ca sa nu deranjeze, stiu sa fiu si serios cand e cazul mai ales cand avem o anumita treaba de facut cand e gluma/caterinca e caterinca dar cand sunt la un ticket sunt serios si incerc cat mai bine sa imi fac treaba de admin ajutand acea persoana.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Darius Laurentiu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):SpraY
  • Ore jucate pe server:7 ore (Dupa parerea mea orele nu afiseaza o anumita activitate am jucat cand serverul era in Paleto am avut si helper, pana acum am avut niste probleme mai personale si din fericile le am incheiat si acum am timp sa fac ceea ce ma pasioneaza)
  • De cat timp jucati pe server: Cam din 2018
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Depinde de zi la zi dar in mare peste 4 ore lejer
  • Sanctiuni anterioare pe server:Nu am
  • ID-ul din joc:132
  • Averea detinuta in joc:2 Masini vip, si cateva din showroom low cost
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu am avut
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As incerca sa ajut cat mai multi playeri noi incat sa cresc nivelul de roleplay sa incerc sa le explic cat mai multe lucruri pe care probabil ei nu le stiau  si sa ii ajut sa  fie cat mai roleplay, am sa cobor la nivelul fiecaruia si am sa ii explic mai pe intelesul fiecaruia.Un helper dupa parerea mea in afara de faptul ca e arata inaintea numelui lui Helper  ar trebuii sa fie un bun prieten cu playerii nu ma refer sa ii ierte sau sa fie mai induratori  ma refer prieten adica sa nu ii vorbeasca cu superioritate sau lucruri de genu, si sa fie politicos gen frendly
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa cu ajutarea tuturor playeriilor indiferent ca e un player nou sau vechii, un helper se ocupa de administrarea serverului mai exact cu a playerilor  si cu tickete pentru ca prin ele vedem ce problema are x si y .
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share