Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Serrano Chico [ Coko / ID: 2904 ]


Coko
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Robert
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Brasov
  • Cu ce va ocupati: Elev la Liceu
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit aceasta functie deoarece petrec foarte mult timp pe server si cred ca as putea ajuta playeri noi care nu se descurca in anumite situatii si sunt foarte intelegator .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut sunt Robert am 17 ani si sunt din Brasov. Deocamdata sunt inca la Liceu in clasa a XI a , in cea mai mare parte a zilei stau pe calculator . Sunt o persoana careia ii plac masinile dar mai mult motoarele , imi place sa fac caterinca iar cand este nevoie sunt cat se poate de serios .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Serrano Chico
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): coko
  • Ore jucate pe server: 2010 ore
  • De cat timp jucati pe server:  De 9 luni anul acesta , dar am mai jucat si in trecut.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:  8-10 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server:   Am 2 warnuri si un Ban.
  • ID-ul din joc: 2904
  • Averea detinuta in joc:  Detin o rulota in Dusty , Am un cap de tir de 100k + prelata mare , tirul MTL , Nissan Skyline , Chevrolet Colorado, Dodge Ram , Mercedes X-Class, un lowrider ,  BMW z3 , si cateva masini de la clasa C + in jur de 900.000$  si masinile de la pachetul de la V.I.P Emerald si 2 elicoptere tot de la VIP.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:  Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):  Nu am avut
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  Daca as obtine functia de helper as incepe sa petrec mai mult timp pe server , o sa incerc sa ajut mai mult playerii pe chat , o sa mai lucrez la comportamentul meu pentru ca stiu ca mai trebuie , si o sa incerc sa lucrez si la calitatea rp-ului meu .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Helperul se ocupa cu rezolvarea ticketelor de pe server  , si ajutarea playerilor care au nevoie de ajutor si pe chat , sau daca unii playeri au anumite probleme sau nelamuriri sa i ajute pe acestia explicandu le politicos ce au facut , sau sa le raspunde la intrebarile pe care le au in legatura cu serverul.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:  Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:  Da 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share