Jump to content
×
×
  • Create New...

[APICATIE] Cata Wolverine [4517]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:Catalin
  • 1.2 Prenume:Narcis
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:22
  • 1.5 Înălțime:1.80cm
  • 1.6 Greutate:80kg
  • 1.7 Naționalitate:Ro
  • 1.8 Adresă:

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.2 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:Nu
  • 2.3 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Da,am fost prins la vanatoare fara licenta,am fost la inceput de drum nu am stiut cum stau lucrurile dar o sa imi platesc cazierul daca o sa fiu acceptat
  • 2.5 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat:Nu
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Nu
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Am lucrat ca si birjar.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Blackwater? (Argumentează in minim 75 cuvinte):In primul rand vreau sa devin politist pentru a metine ordinea si linistea orasului ,si din punctul meu de vedere sunt facut pentru asa ceva deoarece si in afara orasului ma ocup tot de acceiasi meserie si o fac cu placere si drag,spor.Iar rolul polițistului este esențial în asigurarea acestor valori fundamentale.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Consider din punctul meu de vedere ca sunt dierit fata de ceilalti candidati deoarece sunt o persoana calma,ajut pe cine merita,in mare parte stiu mereu ce am de facut ma documentez si stiu ce am de facut aplic legea incat sa nu gresesc ,am simtul umorului si ii fac pe cei din jur intotdeauna sa zambeasca acesta fiind un plus din punctul meu de vedere.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume :Cata Wolverine
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) :22
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență :Mehedintii
  • 5.4 De când vă jucați RedM? :2 luni
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? :Prima data am jucat pe sv de gta V unde acolo am 500 de luni si pe sv de redem ma joc de aproape 2 luni
    5.6 Cate ore aveti pe character? (
    Minim 50 ore) :45
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? :4517
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 risc ban provizoriu?: Da
  • 5.11 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :DA
  • 5.12 Ai citit regulamentul politiei? :DA
  • 5.13 Alte informații :Sper sa fiu acceptat
Edited by Cata212
Link to comment
Share on other sites

  • Cata212 changed the title to [APICATIE] Cata Wolverine [4517]

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share