Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ]Rusu Daniel [ TheGrosu / ID: 9021 ]


Clim Alex
 Share

Recommended Posts

Numele real: Clim Alexandru
Varsta reala: 18
Orasul unde traiti: Iasi
Cu ce va ocupati: Licean
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20):Consider ca merit aceasta functie deoarece pot ajuta serverul cu activitatea si implicarea mea, sunt capabil in a ajuta persoanele de pe server sunt intelegator , nu sunt impulsive si stiu sa ascult problemele altora.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Mi se spune Sandu , sunt din judetul Iasi , am varsta de 18 ani , sunt in clasa a XII M-I,sunt o persoana sociabila , intelegatoare , majoritatea timpului mi-l petrec la calculator deoarece fac mereu online si vreau sa mi petrec timpul la ce imi place.

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Rusu Daniel Copai
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): TheGrosu
Ore jucate pe server: 725 ore
De cat timp jucati pe server: Aproximativ 7 luni
Cat timp acordati serverului pe zi: Aproximativ 12/24 ore.
Sanctiuni anterioare pe server:.1)
Minciuni OOC,2)Da bk cand e in coma,3)Fail Roleplay + Nerolare accident,4)Abuz de neconectare 5),Resetare warn-uri
ID-ul din joc: 9021
Averea detinuta in joc:(Vehicule+Bani,,nu am o suma,, )
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa fiu un exemplu pentru jucatorii noi pe server pentru a ii invata cum functioneaza serverul.M-as ocupa mai mult de tichetele jucatorilor noi deoarece acestia au nevoie mai mare de ajutor.. 
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ticketele.El trebuie sa rezolve problemele intre playeri incat si lamurirea playerilor noi pe comunitate.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:  Da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent? Da

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share