Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Anderson Cornel [6975]


Lays6
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

1.1 Nume: Anderson
1.2 Prenume: Cornel
1.3 Sex: Masculin
1.4 Vârsta: 21 de ani
1.5 Înălțime: 180
1.6 Greutate: 77
1.7 Naționalitate: Roman
1.8 Adresă: -
1.9 Număr de telefon: 517-2547
 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da.
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu.
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: -
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu.
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu.
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu.
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu.
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da.
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu.
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da.
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, cunosc limba engleza.
INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da.
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Am fost respins
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da.
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Spitalul General, acceptat.
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Medic Rezident, Angajat McDonalds si Pescar
ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Pot spune ca politia pentru mine a fost o pasiune si un vis de mic, cand aveam 10 ani mama ma dus la prima parada de 1 Decembrie, acolo am fost uimit de fortele aeriene, terestre dar cel mai mult imi placea politia, acea uniforma stralucitoare si frumoasa care iti oferea un statut de respect in societate si o responsabilitatea foarte mare. Ma uitam uimit la mandria si furmusetea cu care defilau politisti, la armele din dotare si la caini special antrenati. Pot spune ca flacara pasiuni a fost aprinsa la ziua portilor deschise unde am vazut de aproape fiecare uniforma, arma, utilitate si masina. In mintea mea mi-am spus ca asta vreau sa fac pe vitor, pentru minte Departamentul de Politie din Los Santos este o oportunitate pentru vitor, vreau sa le dovedesc altora dar mai ales mie ca pot face fata, pot rezista antrenamentuli rigulos si testelor psihologice. Acest departament este o emblema a orasului, este unul dorit de foarte multi si daca as intra consider ca satisfactie mai mare ca aceasta nu ar mai fi.
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Din punctul meu de vedere nu ma diferientez de ceilati candidati cu nimic uau pot spune, fiecare are calitatile si defectele lui, fiecare este bun intr-un domeniu total diferit. Daca ar fi sa ma descriu intr-un cuvant acel cuvant ar fi "ambitia", nu conteaza de cate ori dai gresi conteaza de cate ori te ridici.
(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

5.1 Prenume : Adrian
5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 18
5.3 Oraș sau localitate de proveniență : M.Ciuc
5.4 De când vă jucați GTA V? : De cand a aparut.
5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : De aproximativ 1 luna.
5.6 Cate ore aveti pe joc? (Minim 80 ore) : 82
5.7 Ce ID aveti in joc? : 6975
5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 / 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da, am citit toate informatiile.
5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da, am citit si am luat la cunostinta.
5.14 Alte informații : Nu am.

Link to comment
Share on other sites

0fgiWCP.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ
CV-ul Dumneavoastra a fost 
ACCEPTAT!

 

In Character (IC):

Domnule/Doamna Anderson Cornel, dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fii testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvii la gradul de Cadet!  Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

 

Data: 29/11/2020

Semnatura: Tony Cazaciuc

Out of Character (OOC):

  • Urmatorul pas care trebuie de facut este sa lasati un mesaj pe Discord catre (Tony#4005) pentru urmatoarele detalii.
  • Aveti la dispozitie 24h sa lasati acel mesaj pe discord daca nu o sa fiti respins automat.
  • Nu uitati sa va pregatiti deoarece o sa fiti supus la anumite teste din Regulamentul Politiei si Regulamentul Server-ului.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share