Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Bartoli Cristiano [1723]


Younger.
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Bartoli
  • 1.2 Prenume: Cristiano
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 29
  • 1.5 Înălțime: 1.85
  • 1.6 Greutate: 87
  • 1.7 Naționalitate: German
  • 1.8 Adresă: - 009
  • 1.9 Număr de telefon: 009-9930

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Absolut.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nici o boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nici o boala fizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu, nu sufar de nici o boala.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat niciodata.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat niciodata.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu am facut uz de substante interzise niciodata.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, am primit o contraventie acum foarte mult timp , am incalcat limita de viteza prin oras cu 20 km/h.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Desigur.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Niciodata.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Desigur.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Desigur, am cunostine lingvistice si in limba engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu, nu am mai trimis aplicatie de angajare la Departamentul de Politie in trecut.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da, am mai trimis in trecut aplicatie de angajare catre o alta agentie a statului.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Am trimis catre Spitalul Pillbox si am fost acceptat.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Pescar cu acte in regula si in prezent lucrez ca petrolier, bineinteles, cu toate actele in regula!

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur departamentului de politia Los Santos pentru a ajuta departamentul de politie sa creasca, pentru a pazi in special detinuti orasului Los Santos si pentru a sanctiona cetateni care circula neregulamentar in orasul nostru. Personal, doresc sa ma alatur departamentului pentru a pazi penitenciarul si pentru a face rutiera, daca viitorul meu rezerva mai multe lucruri o sa vedem. Doresc din tot sufletul meu sa ma alatur departamentului de politie desi nu am lunile necesare, pentru a-mi croi un bun trai in acest oras si pentru a reusi sa lucrez in domeniul dorit de mine.

Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nu sunt cu nimic special fata de ceilalti candidati, sunt o fire putin amuzanta, serioasa in acelasi timp, calma si cu bun simnt. Un sportiv extraordinar care cunoaste orasul los santos destul de bine. Nu am facut niciodata o ilegalitate, mereu am mers legal si am respectat termeni impusi de I.S.C.T.R in domeniul transporturilor, si mi-ar placea la nebunie sa imi dezolvat calitatiile mele intr-un departament asa mare din acest oras!

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Cristian
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 15, ca o mica paranteza, sunt o persoana matura si cu bun simnt, 90% din oameni care i-am intalnit mi-au dat varsta de 17-18 ani, ma consider pentru varsta mea un om intelegator care stie sa judece.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Maramures > Baia Mare > Copalnic Manastur.
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : aproape 3 ani.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : De cand era in orasul Paleto Bay.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : Din pacate am doar 53.20, primit sa fac cele 80 daca o sa fiu acceptat in penitenciar, stau cate 5-6 ore pe zi.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 1723
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Desigur.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Desigur.
  • 5.14 Alte informații : Multumesc pentru timpul acordat! Am fost unul dintre medici lui Tony, dar datorita calculatorului meu am incetat sa actionez pe server din pacate, acum am facut un update destul de mare si ma joc foarte mult, am inceput sa ma joc de luni cand aveam 17 ore, si de luni pana astazi ( vineri ) am facut 53.7 ore, chiar mai multe deoarece inca activez!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share