Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Stefan Milcapone [129]


stevenC
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Milcapone
  • 1.2 Prenume: Stefan
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 28
  • 1.5 Înălțime: 1.86
  • 1.6 Greutate: 75kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: Strada Fleeca Bank nr.11
  • 1.9 Număr de telefon: 915-1728

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, sunt un cetatean legal al comunei Los Santos. Mereu mi-a placut sa fiu la zi cu legile , asa fiind invatat de tatal meu care era procuror.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu,nu sufar de nicio boala cronica.Am avut doar o fractura la mana cand aveam 8 ani ,dar in rest nimic altceva.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu,nu am niciun fel de boala fizica ,doar o fractura de cand eram mic la mana dreapta.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Eu unul consider ca daca ai o boala psihica sau fizica iti poate reduce performanta daca esti angajat in Departamentul de Politie dar in cazul meu din fericire eu nu am nicio problema in a-mi urma visul de a ajunge in Departamentul de Politie din Los Santos .
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu as face asa ceva niciodata , trebuie sa fii bolnav psihic sa omori sau sa ataci un om,nu as face asa ceva in viata mea.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, nu am facut niciodata nicio infractiune si nici nu voi face , de cand eram mic eram foarte grijuliu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu as consuma asemenea substante , nici pe tigari nu am pus gura niciodata ,chiar daca prietenii mei tot ma indrumau sa ma apuc , insa eu nu voiam sub nicio forma sa fac aceasta prostie.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, am primit o singura amenda pentru centura ,deoarece copilul meu statea in spate si nu avea centura corespunzator pusa si am primit amenda din vina sa ,dar imi asum responsabilitatea de parinte si voi accepta orice consecinta primeste copilul meu si il voi sustine mereu.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da,desigur,chiar de la 16 ani am luat permisul deoarece imi placea foarte mult sa conduc in jocurile video ,astfel am vorbit cu tatal meu sa ma duca la un test practic pentru a primi permis pe prima mea masina , de 20 de cai putere .
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, niciodata si nici nu imi va fii deoarece sunt foarte atent cand sunt in trafic .
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da,am luat in bac la limba si literatura romana nota 9.70.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, in Limba Engleza am gradul B2 si cunosc putina Germana.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu , dar sper sa imi fie acceptat cv-ul astfel sa nu mai trebuiasca sa mai aplic din nou .
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: --
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Am facut parte din Departamentul Medical Los Santos unde am reusit sa invat multe thenici de resuscitare de care probabil voi avea nevoie si in Departamentul de Politie.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: BodyGuard cand eram mai tanar si in prezent sunt antrenor de fitness la Vivertine .

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): De cand tatal meu mi-a cumparat un set de Lego de politie mi-am dorit sa devin politist deoarece voiam sa pedepsesc toti infractorii orasului in care locuiam. Intr-o zi eram alaturi de tatal meu drag si mergeam la magazin sa cumparam o masinuta pe care mi-o doream inca de la 6 ani,acum avand 9 ani,insa cand am trecut strada tata a fost jefuit de catre un grup de mafioti. Am fost distrus psihic dupa acel incident care imi va ramane mereu intiparit in minte,deoarece il iubeam pe tata si nu puteam accepta ca s-a intamplat asa ceva. M-am apucat sa invat intensiv incat sa pot ajunge cu studiile mele la Academia de Politie Los Antos.Si iata-ma aici sperand ca imi voi indeplini visul de a deveni politist.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Sunt un baiat foarte carismatic am un simt al umorului dezvoltat de cand eram mic , imi place sportul , am practicat multe sporturi de performanta ,precum : baschet,fotbal,inot si tenis . Caut mereu solutii pentru a rezolva o problema faorte repede ,adica ma consider un baiat descurcaret.Sunt extrovertit si imi place sa imi fac prieteni noi.
Quote

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Stefan
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 16
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Iasi
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : De 4 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : De 1 an
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (Minim 80 ore) :Pe FplayT 150h, pe FiveM 925h,iar pe GtaV 353h
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 129
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 / 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da ,desigur
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da, de zeci de ori,deoarece studiez de mult timp aceasta meserie deosebita.
  • 5.14 Alte informații : In fiecare zi incerc sa ma autodepasesc si sa devin mai bun.

 

                                                                         Multumesc mult pentru timpul acordat CV-ului meu!

Link to comment
Share on other sites

0fgiWCP.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ
CV-ul Dumneavoastra a fost 
ACCEPTAT!

 

In Character (IC):

Domnule/Doamna Stefan Milcapone, dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fii testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvii la gradul de Cadet!  Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

 

Data: 29/11/2020

Semnatura: Tony Cazaciuc

Out of Character (OOC):

  • Urmatorul pas care trebuie de facut este sa lasati un mesaj pe Discord catre (Tony#4005) pentru urmatoarele detalii.
  • Aveti la dispozitie 24h sa lasati acel mesaj pe discord daca nu o sa fiti respins automat.
  • Nu uitati sa va pregatiti deoarece o sa fiti supus la anumite teste din Regulamentul Politiei si Regulamentul Server-ului.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share