Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Russell Ayaan [ AzerroeN / ID: 4804 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Pascu Antonio
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Galati, jud. Galati
  • Cu ce va ocupati: Elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur, corectitudinea este cea mai importanta!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, consider ca il cunosc.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt o persoana implicata, corecta si respectuoasa care stie mereu sa se comporte indiferent de situatie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat simplu, motivat, care lupta pentru obiectivele lui. Mereu mi-a placut sa ajut pe oricine cu ce am putut. Dupa parerea mea mi-am creat o imagine buna in randul jucatorilor de pe acest server prin simplul fapt ca am fost eu.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Russell Ayaan
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): AzerroeN
  • Ore jucate pe server: 950 ore.
  • De cat timp jucati pe server: De la inceputul anului 2020.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In jur de 8 ore, in intervale diferite.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Singura mea sanctiune pe care mi-am asumat-o a fost un ban permanent pentru bug abuse la inceputul anului 2020, cand deabia ma apucasem de server. De atunci n-am mai avut absolut nici o sanctiune.
  • ID-ul din joc: 4804
  • Averea detinuta in joc: Estimata la 2 milioane cu tot cu bunuri.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu consider ca as putea face ceva diferit deoarece comportamentul meu este adecvat unei persoane care poarta respect si care este dornica sa ajute.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Functia de helper este menita sa ajute atat playerii noi cat si playerii cu nelamuriri sau care au nevoie de ajutor.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share