Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Ioan Cazanescu [Tecu / ID:13446]


TecuSMK
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Bogdan Tecu
  • Varsta reala:16
  • Orasul unde traiti:Oradea
  • Cu ce va ocupati:Elev la liceu.Jucator de polo de performanta
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da il cunosc la perfectiune.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu nu consider neaparat ca merit aceasta functie dar pot spune ca as putea sa o am deoarece am experienta de a ajuta playeri noi si de a raspunde pe chat la intrebarile playerilor.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt un baiat simplu din Oradea caruia ii place sa se joace pe calculator in timpul liber.Imi place sa ajut playeri noi deoarece si eu am fost ajutat la timpul meu si cred ca am destule cunostinte pentru a face acest lucru.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Ioan Cazanescu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Tecu
  • Ore jucate pe server:265 la momentul aplicatiei
  • De cat timp jucati pe server:Aproape 4 Luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi:8-9 ore pe zi
  • Sanctiuni anterioare pe server:Un anterior warn din prostia mea pentru condus non rp
  • ID-ul din joc:13446
  • Averea detinuta in joc:masini in valoare de 600k,Vip Emerald si 250k cash
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu neaparat
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu nu am avut deoarece stafful sunt foarte intelegatori si m au putut ajuta cu orice
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Nu pot spune ca as face ceva diferit doar ca as incerca sa explic totul cat mai in detaliu si sa ajut cum pot toti playeri care au nevoie
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu intrebarile de pe chat,ticketele de pe joc si in mare partea cu ajutorul playerilor noi(nelamuriri,buguri)
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da pot 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

On 12/2/2020 at 2:42 PM, TecuSMK said:

 

  • Edit:
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu consider ca merit aceasta functie deoarece sunt o persoana calma si pot spune ca am o experienta de a ajuta playeri noi si de a raspunde pe chat la intrebarile playerilor.Si sa le explic orice nelamurire pe care o au.
Edited by TecuSMK
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share