Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Riccardo Gotti [ Ghost / ID: 4401 ]


Ghost
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andrei
  • Varsta reala:15
  • Orasul unde traiti: Botosani
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta funcite , deoarece sunt vechi pe aceasta comunitate , am experienta in RP si am calmul necesar pentru aceasta funcite, cat si activitatea necesara .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Andrei , am 15 ani , sunt elev  la liceul  ATL pe profilul mate info (info intensiv) , sunt pasionat de tot ce inseamna informatica , mare parte din timpul meu liber il petrec pe FiveM , cat si in studierea unor cursuri de informatica .suplimentare.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Riccardo Gotti
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Ghost
  • Ore jucate pe server:1100
  • De cat timp jucati pe server: aprox 3 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 7 ore+
  • Sanctiuni anterioare pe server: 0
  • ID-ul din joc: 4401
  • Averea detinuta in joc:apartament + masini + 3.7 mil.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie de Helper , as fi mult mai  atent la tot ce se intampla in jurul meu   , cat si la ceea ce fac eu  , as acorda mai multa seriozitate sv ului si mi-as mari activitatea.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Dupa parearea mea un HELPER  se ocupa cu ajutarea/ indrumarea playerilor noi ,  preluarea ticketelor , cat si rezolvarea acestora , ulterior explicandu le ce au gresit si ce nu , cat si mentinerea pacii pe chat.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:DA
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:DA , sunt de acord!
Link to comment
Share on other sites

-REP din pacate iar opinia mea o pot argumenta foarte simplu. Te frustreazi degeaba OOC. Tu ca si Inspector transmiti playerilor ca voi ,, o sa stati mai mult in groove '' ca sa suferim noi. In locul tau decat sa scriu asta si sa enervez oamenii care oricum s-au saturat de majoritatea actiunilor voastre, as fi vorbit cu fiecare lider de mafie in parte pe privat si l as fi rugat sa spuna ce il deranjeaza legat de politie, iar ulterior sa raportez Chestorului pentru ca el poate schimba ceva. Nu zic ca doar tu te frustrezi nu intelege gresit, chestia asta a fost facuta de majoritatea oamenilor dar sunt foarte multe persoane care se frustreaza OOC si aplica IC prin intermediul gradului de politist. Incearca sa ti schimbi putin atitudinea fata de cei din jur si atunci ar fi mai ok situatia.

unknown.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share