Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Matei Sebestyen (Glukozer / 10967)


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Matei
  • Varsta reala:16 Ani.
  • Orasul unde traiti:Sibiu.
  • Cu ce va ocupati:Student.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da, normal.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu cred ca merit aceasta functie deoarece cred ca am calitatiile necesare sa rezolv orice situatie complicata sau cel putin sa impac amandoua taberele.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Matei, consider ca sunt o persoana normala si prietenoasa, care are hobby-uri tot la fel de normale printre care se numara vizionarea anime-urilor si Gamingul.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Sebestyen Matei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):matei
  • Ore jucate pe server:320 Ore.
  • De cat timp jucati pe server:Din 23 August. 2020.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:in jur de 4-8 ore mai mult sau cateodata mai putin.
  • Sanctiuni anterioare pe server:Da, din pacate 4 ban-uri temporare pentru greseli neprevazute pe moment. si un warn.
  • ID-ul din joc:10967
  • Averea detinuta in joc:Lamborghini Centenario VIP, Renault Twizzy si 3.5K.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu, niciodata.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As incerca sa indeplinesc fiecare ticket deoarece stiu cum este sa nu vina un admin/helper la timp si as dori din tot sufletul sa o fac si sa contribuiesc la asta.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:Un helper are datoria sa se prezinte la tickete si sa ajute oamenii in cazul unei greseli de roleplay, sau ce tine de roleplay. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da, Nvdia GeForce Experience.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.
Edited by GluKozer
Link to comment
Share on other sites

-REP din pacate chiar daca imi esti prieten, motivele le stim amandoi. Unul dintre ele ar fi ca ai foarte mari probleme in actiunile de RP si ca nu gandesti inainte de a face ceva. A 2 a problema ar fi sa te calmezi si sa lasi RP ul de bombardier pentru ca aceasta chestie nu ar fi demna de un membru staff iar al 3 lea nu poti fi niciodata serios, atat OOC cat si IC lucru care atunci cand esti in staff conteaza enorm. 

Prin urmare incearca sa-ti repari aceste probleme iar totul va fi ok.

Link to comment
Share on other sites

+Rep, dupa parerea mea este o perosana destul de calma, in unele momente te grabesti prea mult.Pe viitor ai putea sa incerci sa remiediezi aceste mici probleme  si daca vei fi acceptat sa te implici cat mai mult in treaba asta cu staffu'.Tin sa mai precizez ca toate rp-urile cu el in care am participat au fost foarte calitative.

Link to comment
Share on other sites

+REP Roleplay foarte calitativ si un om foarte de treaba, chiar daca are mici scapari uneori isi doreste foarte mult acest grad si are calitatile acestea ( mi-am schimbat parerea fata de acesta)

Edited by MARGINEANU_2033
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

-REP Il cunosc din prima zi decand s-a apucat de server si avea hainele alea de inceput,nu avea nici o treaba cu roleplayul nici atunci si nici acum.Face mixing si troll cu orice ocazie si consider ca nu este matur absolut de loc.Face RP de bombardier tot timpul si nu e in stare sa duca un roleplay cum rebuie pana la capat asta se vede si dupa sanctiunile pe care le are plus ca atitudinea pe care o are este cu playeri deprolabila plus ca nici macar nu cunoaste regulamentul serverului cum rebuie.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share