Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Bucur Robert [Bucur "RaT3" Robert/184]


Bucur "RaT3" Robert
 Share

Recommended Posts

PENTRU CARE DINTRE SERVERE DORITI SA APLICATI ?:

------  Informatii din viata reala -----

Numele real :Bucur Robert
Varsta reala:16
Orasul unde traiti:Bucuresti
Cu ce va ocupati:Elev
De cat timp jucati pe server:4 luni
Cat timp acodrati serverului pe zi:3-4 ore minim.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Aceasta functie nu cred ca este de "meritat" multi vor sa fie de folos comunitati si eu vreau sa fiu lafel ca ei.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Nu prea am de descris multe avand in vedere ca sunt un om simplu, sunt gurmand si aloc foarte mult timp server-ului Blue


------  Informatii de pe joc -----


Numele din joc (Buletin):Bucur Robert
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):RaT3
Sanctiuni anterioare pe server:-
ID-ul din joc:184
Averea detinuta in joc:Masini in valoare de 4.000.000$ + bani cash 700.000$
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Nu as face nimic diferit, tot medic o sa fiu chit ca o sa fiu si helper, cel mai probabil o sa ajut playeri cand o sa fiu "Off-Duty"in jobul de medic, si o sa ma focusez pe "helpareala"
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta playeri la nevoie si ii informeaza cand au nevoie, raporteaza orice fel de dm/rdm/failRP la un staf cu rank superior si dupa isi vede de treaba lui.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Pot sa filmez, dar nu imi merge exceptional, (Mi se blocheaza din 2 in 2 secunde dar tot pot sa joc.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Bineinteles.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share