Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Regazzi Antonio [ Antonio8423 / ID: 178 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Antonio 
  • Varsta reala: 18 fara 3 luni
  • Orasul unde traiti: Pitesti
  • Cu ce va ocupati: Elev 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit functia de helper pe server deoarece calitatiile pe care le dezvolt sunt un surplus pentru mine. Sunt un om calm, calculat si rabdator pana la sfarsitul puteriilor. Imi place sa ajut oamenii cu ceea ce pot si ce stiu. Consider ca ma pot descurca cu alti jucatori ce au nevoie de ajutor si/sau pentru a reusii sa aplaneze un conflict. Nu ma consider un om perfect din toate punctele de vedere, insa din greseli invatam. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut! Ma numesc Antonio, majoritatea prietenilor imi spun Toni. Locuiesc in orasul Pitesti de 17 ani. Sunt o fire calma, intelegatoare caruia nu ii plac scandalurile sau sa isi bage nasul unde nu-i fierbe oala. Imi place sa ofer respect tuturor oamenilor care ,,platesc" aceasta fapta cu acceasi moneda. Imi place sa spun tuturor adevarul verde in fata. Unul dintre hobbyul meu principal este instrumentul, iar hobbyul pe care il practic pentru a ma relaxa este sa imi petrec ore intregi in fata calculatorului. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Regazzi Antonio
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Antonio
  • Ore jucate pe server: 842
  • De cat timp jucati pe server: Din toamna anului 2019
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In jur de 4-5 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Da
  • ID-ul din joc: 178
  • Averea detinuta in joc: "Averea" se estimeaza undeva la 3,000,000-4,000,000$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Personal, din cate stiu nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut altercatii ori discutii aprinse vreodata cu un membru staff. 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa ma pun in pielea amandurora si as aplana situatia fara sanctiuni. Sunt de parere ca omul intelege mai degraba de vorba buna. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa in principiu de imaginea serverului. El se ocupa de tickete cat si de curatenia acestuia fie prin roleplayuri fie prin actiuni OOC. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, OBS. 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da. 
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

PRO de la mine, este de foarte mult timp pe comunitate, parerea mea este ca sa schimbat foarte mult + ca stie foarte bine regulamentul a devenit mult mai matur din punct de vedere comportament este foarte civilizat ! Parerea mea este ca ar merita o sansa ! 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share