Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Titiriga Alexandru [ Titiriga / ID: 5241 ]


KOKO
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Alexandru
  • Varsta reala:15 ani si 6 luni
  • Orasul unde traiti:Bucuresti
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider a merit aceasta functie deoarece am din punctul meu de vedere si am vazut foarte multe situatii rp si stiu sa le gestionez. Nu imi pierd rabdarea repede si imi place sa ajut pe absolut toata lumea
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Locuiesc in Bucuresti, am 15 ani . In fiecare zii ma ocup cu scoala si cu jocul pe calculator placandu-mi tot o data sa practic sportul meu preferat fiind fotbalul. Ca si tip de persoana sunt o persoana silitoare care incearca sa faca pe placul tuturor. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Titiriga Alexandru
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Titiriga
  • Ore jucate pe server:668 
  • De cat timp jucati pe server:Ma joc din 2019 prin toamna
  • Cat timp acordati serverului pe zi:6-7 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:Cei drept am 1 ban pt acumulare warnuri fiindca am facut greseli multiple care nu se mai vor face 
  • ID-ul din joc:5241
  • Averea detinuta in joc:Prealata mare, Tir, Vip-ul si cateva masini
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:-
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu acordarea de timp pentru a rezolva orice problema pe sv, cu sprijinul si cu informarea playerilor depe comunitate
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:da
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share