Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Zabrautanu Alexandru [zbr / 10]


zbR
 Share

Recommended Posts

PENTRU CARE DINTRE SERVERE DORITI SA APLICATI ?: Blue

------  Informatii din viata reala -----

Numele real :Zabrautanu Alexandru
Varsta reala:16
Orasul unde traiti:Bacau
Cu ce va ocupati:Sunt elev la liceu.
De cat timp jucati pe server:De aprox. 2 luni jumatate
Cat timp acodrati serverului pe zi: 2 -3 ore
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Deoarece consider ca am invatat destul de multe de cand joc pe acest server si imi place foarte mult
sa ajut playerii , eu zic ca am experienta necesara pentru aceasta functie.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte) : Sunt un om sociabil , cu simtul umorului care se integreaza bine intr-un colectiv , sunt respectuos si sunt un om simplu


------  Informatii de pe joc -----


Numele din joc (Buletin): Zabrautanu Alexandru
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): zbr
Sanctiuni anterioare pe server: -
ID-ul din joc:10
Averea detinuta in joc: Masini de 1,565,000 + 280.000$ bani cash
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As incerca sa ii ajut pe playerii care au nevoie de ajutor dar in mare parte voi face lucrurile de baza si corect.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu ajutarea playerilor care au nevoie de ajutor cu intrebari legate de server sau problemele acestora si raporteaza orice fel de abatere de la regulament adminilor cu grad mai mare
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da , dar nu garantez ca o sa se miste foarte bine
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Bine inteles.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share