Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Munteanu Gabriel [Gabel / ID: 2116]


CABROOON
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Gradinaru Gabriel
  • Varsta reala: 15 ani
  • Orasul unde traiti: Adjud judetul Vrancea
  • Cu ce va ocupati: Elev 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Imi doresc aceasta functie deoarece vreau sa ajut jucatorii comunitatii cand au probleme si sa ma asigur ca au parte de un roleplay cat mai frumos si momente frumoase pe server
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Gabriel, am 15 ani, de obicei sunt o persoana calma, sunt mai timid dar ma pot adapta usor mediului, sunt o persoana care invata din greselile sale si ma inteleg bine cu toti

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Munteanu Gabriel
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Gabel
  • Ore jucate pe server: Aproximativ 700
  • De cat timp jucati pe server: 1 an si 2 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: intre 4 si 6 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 warn deoarece am aruncat obiecte de fata cu politia
  • ID-ul din joc: 2116
  • Averea detinuta in joc: Estimez averea undevape la 1 milion
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Am de gand sa ajut cat de mult pot jucatorii cand au dificultati iar cand acestia fac anumite greseli sa le explic cu ce au gresit pentru a nu repeta greselile
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Consider ca un helper se ocupa cu lamurirea jucatorilor cand acestia au dificultati sau nu inteleg anumite lucruri si are grija ca toti jucatorii sa aibe parte de un roleplay fara probleme
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

+REP, il cunosc de foarte mult timp si indiferent de varsta are o gandire foarte matura si chiar merita o sansa, este un Asistent General care isi ia in considerare responsabilitatile si stie sa rezolve probleme indiferent de situatie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

+Rep. Chiar daca nu este foarte "mare", stie cum sa procedeze in orice situatie, si nu se baga in certuri, incercand sa-si vada de treaba lui <3

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share