Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Dragomir David [ Kengrim / ID: 9799 ]


Kengrim
 Share

Recommended Posts

PENTRU CARE DINTRE SERVERE DORITI SA APLICATI ?: Blue.

------  Informatii din viata reala -----

Numele real : Dragomir David Costin.
Varsta reala:12 ani.
Orasul unde traiti:Mihailesti.
Cu ce va ocupati:Elev si mai nou Youtube.
De cat timp jucati pe server:De maxim o luna.
Cat timp acordati serverului pe zi:In timpul saptamanii, dimineata de la 08:00 pana la 12:00 - 18:00 pana la 00:00 sau mai mult. In weekend toata ziua cu pauze.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt activi atat in timpul zilei cat si in timpul noptii cand nu este aproape nimeni care poate ajuta jucatorii aflati intr-o problema. Sunt comunicativ, pot oferii o ambianta placuta jucatorilor si consider ca am comportamentul adecvat pentru o asemenea functie.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut, ma numesc Dragomir David Costin si am frumoasa varsta de 12 ani, sunt nascut in anul 2005 pe data de 26 februarie si traiesc in orasul Mihailesti, judetul Giurgiu. Pot spune despre orasul in care locuiesc ca este bine ingrijit si are fete dragute. Ma consider un baiat de treaba, glumet, silitor la scoala dar si serios cand trebuie. Imi place fotbalul si tin cu echipa FC Barcelona.In general ascult rap si hip hop. Stau destul de bine cu nervii si cand o persoana este nedumerita incerc sa ii explic pas cu pas. Consider ca nu varsta iti arata de fapt mentalitatea si maturitatea. Imi place sa ajut oamenii cand au nevoie. Timpul liber mi-l petrec pe sa:mp, la fotbal cu prietenii dar si informandu-ma despre IT.In prezent practic Taekwondo (arte martiale coreene) de aproximativ 3 ani.Deocamdata invat la Liceul Tehnologic Tiu Dumitrescu si pot spune ca am note destul de bune si niste profesori seriosi. Nu imi place sa mint. In viitor as vrea sa lucrez in IT. Cel mai drag lucru al meu sunt parintii mei pe care ii respect si ii iubesc. Nu mi-e rusine de asta deoarece putini tineri din ziua de azi isi respecta parintii ca si mine.Sunt ordonat si imi place sa imi tin camera curata. Oriunde merg vreau sa las o impresie buna despre mine si sper ca asta am si facut. Eu ma ghidez si dupa proverbul: "Respecta si vei fii respectat". Cam atat am avut de zis, sper sa imi fie acordata o sansa sa vedeti cum sunt de fapt.


------  Informatii de pe joc -----


Numele din joc (Buletin):Dragomir David Costin.
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):[GNS]Kengrim.
Sanctiuni anterioare pe server:Nu am avut sanctiuni.
ID-ul din joc: 9799
Averea detinuta in joc:Am o avere modesta deocamdata, Un VW Golf 7 si 60.000$.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu, posibil chiar una bunicica deoarece mai ajut jucatorii pe Discord cat si in joc cand au cate o problema.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu, de fiecare data cand am vorbit cu un membru al staff-ului am vorbit civilizat.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:In afara de ajutarea jucatorilor ce au nevoie de ajutor, mai nimic nou deoarece am un comportament adecvat si nu este nevoie sa-l schimb pentru aceasta functie.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ocupatia unui helper in principal este de a ajuta jucatorii ce au nevoie de ajutor si daca este posbil de a oferii o ambianta placuta jucatorilor.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da, pot filma in 1080p 60fps cu ajutorul OBS-ului.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Desigur.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share