Jump to content
×
×
  • Create New...

CV Alexandru Balan (6705)


Recommended Posts

NFORMAȚII GENERALE [1.0]

1.1 Nume: Balan 
1.2 Prenume: Alexandru  
1.3 Sex: Masculin
1.4 Vârsta: 27
1.5 Înălțime: 1,85
1.6 Greutate: 87
1.7 Naționalitate: Moldovean  
1.8 Adresă: -
1.9 Număr de telefon: 912-0686

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: -
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: - 
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, doar una pentru viteza.
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, in Germana, Engleza si putin Turca
 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Postas, Sofer Cris-Tim, Miner, Taietor de Lemne
 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): As vrea sa ma alatur Departamentului Medical Los Santos, deoarece  
caut un loc de munca stabil si sigur, la care ma sa am actiune. De mic am fost admirat medicii, si am vrut sa devin si eu unul intr-o buna zi. Desi sunt multi medici buni
in oras, nu strica niciodata inca un medic in plus. Sunt dispus sa lucrez multe ore pentru a ajuta populatia orasului Los Santos. As dori sa devin medic, deoarece functia
de medic este bine vazuta in oras si respectata. Din spitalul Los Santos il mai cunosc pe domnul medic Tom Badelo, care mi-a sugerat acest post.
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Pe mine ma recomanda seriozitatea si sinceritatea, imi place sa lucrez cu oameni si sa ii
ajut. Am terminat Facultatea de Medicina si sunt bine pregatit in domeniul medicinal. As vrea cu timpul ca lumea sa ma vada un medic bun si de incredere. Sunt diferentiat de  restul prin faptul ca ma trezesc devreme si sunt motivat sa lucrez de la prima ora pana seara.
 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

4.1 Prenume: Dorin
4.2 Vârsta: 15
4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Chișinău 
4.4 De când vă jucați GTA V?: 2017 
4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: 9 luni 
4.6 Cate ore aveti pe server?: 445
4.7 Ce ID aveti in joc ?: 6705
4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: vreo 6 ore 
4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: 
5.0 Alte informații: nu, multumesc 

Link to comment
Share on other sites

Urmatorul pas este sa contactezi  unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC] Informatii : Interviul se tine pe discord  

🚑Nume discord: grisuletboom#1447

🚑Director-General -Sabrina Navarro 

 

🚑Nume discord:  NoName#9478

🚑Asistent-General :  Muller Dante

 

🚑Nume discord:  Găbel#1329

🚑Asistent-General :  Munteanu Gabriel

acceptat medici.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share